Switch to full style
Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.

Pravidlá fóra

Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.
Odoslať odpoveď

Re: Prosím poraďte mi

Ned 07.01.2018 21:06

Co uz.

Pozri, moze to byt hocico. Naozaj nemozes stanovit diagnozu sama, ani my ti tu s nou nepomozeme. Skus prehovorit rodicov, aby ste sli na kontrolu k veterinarovi. Jedine on bude vediet pomoct. Na psikovi ti zrejme zalezi, tak ho nenechajte trpiet.

Re: Prosím poraďte mi

Ned 07.01.2018 21:12

tafi píše:má krmivo z lidla...

:prd:
No ked tak setria na krmive tak je mozne ze sa to nakoniec vrati na poplatkoch za veta... Teda uz teraz nechcu spravit potrebne vysetrenie (ak by sa ukazalo ze to nie je napr. len tukove, tak odkladanie len navysi cenu)...

Dr. Google niekedy narobi viac skody ako osohu a nemoze nahradit naozaj odborne posudenie...

Re: Prosím poraďte mi

Ned 07.01.2018 21:16

ak takto setria na krmive, neviem ci vobec daju na veterinara peniaze :ua:

Re: Prosím poraďte mi

Pon 08.01.2018 18:41

jaj sa to každým dňom zväčšuje ale aspoň jej trochu pomáha mlieko s medom a maslom na pár hodín prestane odkašliavať a potom na novo
a na tie značkové krmivá je vážne alergická na nejakom mieste jej vypadá vela srsti a jaj to nahnisá


ona tú kožu už má ovisnutú a je to blbo vidno ale je to velké
Naposledy upravil tafi dňa Pon 08.01.2018 18:46, celkovo upravené 2

Re: Prosím poraďte mi

Pon 08.01.2018 18:44

Daj foto

Re: Prosím poraďte mi

Uto 09.01.2018 10:05

Offtopic: pedigree nie je "znackove krmivo", je to podobna kvalita ako lidl
ak vam na nej zalezi, zoberte ju k veterinarovi.
Odoslať odpoveď