Kasel

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Kasel

Poslaťod Cica » Uto 29.08.2017 20:53

Ahojte,
Chcem sa opytat. Mam sucku maltezkeho psika. Ma 10 rokov. Zacala kaslat ,ale len v noci. Je to sucka,aktivna velmi -posledne tri dni ale nevie vyskocit ani na,gauc ani na postel..to u nej nikdy nebolo. Mohlo by to mat suvis s tym kaslom? Respektive co by to mohlo byt? Je vesela nemam pocit ze by ju nieco bolelo , len sa kus viac mojka . Dakujem za pomoc.
Cica
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: Kasel

Poslaťod Aris » Uto 29.08.2017 21:15

Dala by som vyšetriť srdce :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Kasel

Poslaťod vavrena » Uto 29.08.2017 21:16

Tvoj pes je asi chorý. Mala by si navštíviť veterinára.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Kasel

Poslaťod Cica » Str 30.08.2017 4:59

Urcite pojdem . Chcem sa len pripravit ,kde moze byt problem..zda sa mi to divne , ona je fakt vesela, zerie,nosi aportiky ,chce sa hrat a v zapäti nevyskoci na gauc...
Cica
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: Kasel

Poslaťod majjuna25 » Str 30.08.2017 10:14

Než dáš sučku riadne vyšetriť, určite radšej ju nenechaj aportovať. Dala by som vyšetriť nielen ten kašeľ, ale i chrbticu. Napríklad spondylóza sa typicky prejavuje i tak, že psík nie je ochotný skákať - do kufra auta, na posteľ... ak sučka celý život v pohode skákala a zrazu prestala, môže to byť príznak nejakého problému.

Držím palce :smile:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Kasel

Poslaťod Cica » Str 30.08.2017 10:29

Ďakujem :smile: dnes s ňou poobede pôjdem tak som zvedavá.. aportíky určite nebudeme riešiť aj keď bude otravná :no: a hádam to bude len staroba :ua:
Cica
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: Kasel

Poslaťod majjuna25 » Str 30.08.2017 10:34

Super, daj vedieť, ako ste dopadli, držím palce :yes:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava


Späť na Choroby