Alternatívna liečba rakoviny u psa

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Alternatívna liečba rakoviny u psa

Poslaťod Cute dog » Štv 02.01.2014 23:51

Ako ste už z nadpisu mohli vyčítať môj pes má rakovinu. Má už vyšší vek a tak nám veterinár operáciu neodporučil no ja sa nechcem vzdať a len sa prizerať ako zomiera preto sa chcem spýtať či existuje aj u psov niečo ako alternatívna liečba rakoviny napríklad hlivou ustricovou, anonou ostnitou alebo výťažkom z bodliaka zaujímajú ma vaše skúsenosti nechcem jej dať niečo čo jej môže ešte viac ublížiť. Za Vaše odpovede vopred ďakujem.
Cute dog
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Alternatívna liečba rakoviny u psa

Poslaťod Mackie » Pon 06.01.2014 15:46

pytas sa, ci existuje aj u psov
kde inde teda este existuje? efektivna, zdokumentovana, dokazana?
podla toho, v akom stadiu je, lepsie by bolo zamerat sa na to, aby mal pes ten zvysok zivota plnohodnotny, a nie za kazdu cenu chciet nieco liecit, ak ho to zatial priamo neobmedzuje :nwm:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Alternatívna liečba rakoviny u psa

Poslaťod Drozdicek » Uto 14.01.2014 10:27

Ahoj, ja momentalne riesim tiez tento problem. Viem, ze u ludi su uz preukazane uspesne alternativne sposoby liecby. Poznam aj cloveka, ktory sa takto vyliecil - konkretne alkalickou stravou. Osvedcene metody su aj Breussova stavova kura. Pes ma ale iny organizmus, mam strach mu nasadit taketo stravovanie.... Budem patrat kde sa da. Prosim, ak by si sa aj ty nieco nove dozvedela, daj mi urcite vediet.
Drozdicek
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Alternatívna liečba rakoviny u psa

Poslaťod Drozdicek » Uto 14.01.2014 10:31

podarilo sa mi najst stranku, kde su kumulovane rozne odkazy na alternativne terapie...
http://www.cancertutor.com/faq_petcancer/#.UtUBC9JLOjc

breussa tam neodporucaju - ako som si aj myslela

Velmi drzim packy!
Drozdicek
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Alternatívna liečba rakoviny u psa

Poslaťod Drozdicek » Uto 14.01.2014 12:54

http://voices.yahoo.com/natural-cancer- ... 63749.html

pribeh o psovi, ktoremu davali 6 mesiacov zivota - vylieceny formou stravy
Drozdicek
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Alternatívna liečba rakoviny u psa

Poslaťod Buchťa » Uto 14.01.2014 14:14

Cute dog, je mi to velmi líto.
Prosím Tě, napiš ještě, čeho má drobec onkologické onemocnění a jak to teď léčíte?

Offtopic: Prošla jsem si tím, osteosarkóm. A to byly Faldovi teprve 4 roky, když mu to svinstvo bylo diagnostikováno.
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Alternatívna liečba rakoviny u psa

Poslaťod vinyfred » Str 16.04.2014 11:52

Je strašný ten pocit, keď to veterinár oznámi, je strašné to dôstojne zniesť , keď Ti oznámi, je mi ľúto .....prognóza nulová, tak , max. 5 mesiacov života.......A nemám deti, tie ľudské , naši psíci sú nám plnohodnotnými členmi rodiny a malinká , 4 ročná....že rakovina pankreasu......Po šoku, po vytriezvení, po prerevaných hodinách a hodinách času som začala pátrať.......Vitamín B17-amigdalín, z horkých marhuľových jadierok, zázrak, ktorý rozozná a zabije rakovinové bunky, no nie ten z lekárne , čo sa vola Apricarc, ale vo forme kvapiek FLAVOTRIL, zmiešaný s vitamínom C a flavonoidmi. POZOR ! Životne dôležitá je detoxikácia ....pečeň a obličky v prvej línii. Na podporu funkcie pečene dávame epato 1500, obsahuje silimarín- výťažok ostropestreca mariánskeho a na celkovú podporu imunity Gerocel od firmy DIOCHI - všetko čistá príroda, žiadna chémia. Predpokladom sú zdravé obličky a pečeň. Tie naše zlyhali, prečo nie? Na posratého aj hajzel spadne....Aj z toho sme sa dostali, a sme zasa pri FLAVOTRILE.....od operácie sú 2 mesiace......Beháme za plyšákmi, naháňame vrabce po záhrade.....Každý jeden deň je vzácny , milujem toho môjho anjela , je veľká bojovníčka a nech to skončí tak , či tak, trpieť ju nenechám a odprevadím ju s pocitom , že som pre ňu spravila všetko, ale dúfam, že nám ten Flavotril pomôže , i keď je asi prvý pes , ktorý ho užíva.....U ľudí zaberá, spoznala som ich teraz pár ....Obdivuhodní ľudia...ale o to je o inom.......
vinyfred
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Re: Alternatívna liečba rakoviny u psa

Poslaťod LitlPrinc a Liza » Ned 04.05.2014 2:48

vinyfred píše:..Beháme za plyšákmi, naháňame vrabce po záhrade....dúfam, že nám ten Flavotril pomôže , i keď je asi prvý pes , ktorý ho užíva.....U ľudí zaberá, .....

Ako pokračujete s amygdalínom? Zaujímavý článok:
http://primar.sme.sk/c/6895832/zazracny ... ornik.html
Miluj a buď milovaný...
LitlPrinc a Liza
Nováčik
 
Príspevky: 34

Re: Alternatívna liečba rakoviny u psa

Poslaťod vinyfred » Pon 05.05.2014 14:52

Ahoj
.....Flavotril užívame 2x denne /10kvapiek. Na začiatku sme zvažovali injekcie , ale tie by ju zabili, ževraj, nestihali by sme detoxikáciu....takže kvapky .....veľmi čudná vec, zrazu neboli, profesor mal 2 týždne výpadok. Asi im, kvapkám, ľudia začínaju veriť. Tak sme dávali iba raz denne , aby sme sa dočkali novej várky....Uvidíme. Veľmi chcem, tá moja sučinka to musí cítiť , ako veľmi chcem....aj psychika robí svoje. Známej vo Švédsku teraz zomrel 3ročný chrt ( aj ja mam chrta), behal po luke , zaskučal, chytil krče a do 2min bolo po ňom, to už je aký brutal......mám dosť....dali ho na pitvu, čo to bolo, nevedia sa stým vyrovnať a chápem ich ...strašné!!!! A Ty ako ? Držím palec , Tebe aj psíkovi. Veľmi.
vinyfred
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Re: Alternatívna liečba rakoviny u psa

Poslaťod MisheliQ » Str 14.05.2014 13:02

na jednom fóre odporúčajú podávať aj Bi-Obran (ImunoBran)1000 a drags imun od Energy (alebo môže byť aj Sagradin od Diochi, je to to isté), ja by som skúsila aj GSE (grapefruit seed extract, ale tento)
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844


Späť na Choroby