Poruchy štítnej žľazy

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Poruchy štítnej žľazy

Poslaťod Kitamkami » Pia 07.10.2016 19:27

Jejda, vobec som si toto nevsimla, ospravedlnujem sa za taku neskoru odpoved. Tie vysledky vyzeraju byt v norme. Co tie ostatne? aka je situacia teraz? dala si testovat aj tie lezie medzi prstami?
Kitamkami
Snoopy
 
Príspevky: 101

Re: Poruchy štítnej žľazy

Poslaťod AndreaT » Pia 07.10.2016 20:13

To je v pohode. Podrobny krvny obraz bol vyborny, vsetko v norme. Tie lezie medzi prstami som nedala testovat, ani vet to nejako nenavrhoval. A momentalna situacia je taka, ze ich nema a uz ani nevnikaju nove. Takze zeby fakt sezonna zalezitost z travy? Ale nikdy predtym to nemal.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: Poruchy štítnej žľazy

Poslaťod Kitamkami » Pia 07.10.2016 20:50

Je to mozne. Environmentalne alergie casto vznikaju medzi 1 az 3 rokmi, ale je to variabilne a moze zacat aj neskor. Ak sa to nebude nikdy opakovat, je mozne, ze to bolo z milion inych dovodov a nikdy nezistis, z coho to bolo, ale co koho uz po tom :lol:
Som rada, ze ma skvele vysledky! ako je jeho koza na tom teraz? Veterinar je snim spokojny?
Kitamkami
Snoopy
 
Príspevky: 101

Re: Poruchy štítnej žľazy

Poslaťod AndreaT » Pia 07.10.2016 21:04

Uvidim, ci sa to bude opakovat. Ale dufam, ze nie. Kozu ma peknu. On mal problemy aj s bradacovskymi komedonami a aj s tym mame pokoj. Na to som pouzila kokosovy olej. Som velmi spokojna :jupi: a dufam ze som to nezakrikla.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: Poruchy štítnej žľazy

Poslaťod Kitamkami » Pon 10.10.2016 18:27

Úžasné správy, teším sa s vami :jupi:
Kitamkami
Snoopy
 
Príspevky: 101

Re: Poruchy štítnej žľazy

Poslaťod pigie » Pia 23.03.2018 11:34

Kamaratka ponuka Forthyron Flavoured 200mikrogramov (ma privelke balenie) expiracia 7.2019, keby niekto potreboval, 12 blistrov po 10 tabletiek za 10 eur.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Predchádzajúci

Späť na Choroby