Pes a prednison

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Pes a prednison

Poslaťod Kitamkami » Štv 14.12.2017 22:15

Velmi by som ta chcela nejako utesit, velmi je mi to luto :plac: prosim bud silna.... viem ze sa to lahsie hovori a mozno to bude zniet cudne...ale aspon mas diagnozu :plac: a vies ze kazdy den je vynimocny a uzasny. Vela ludi sa nikdy nedozvie co sa deje s ich milacikmi. Som rada ze mas skvely tim veterinarov a velmi drzim palce, aby zostal stabilny velmi velmi dlho
Kitamkami
Snoopy
 
Príspevky: 101

Re: Pes a prednison

Poslaťod Efa » Pia 15.12.2017 7:43

Offtopic:
Margita píše:...obcas ma to tak prepadne,ze co bude ,ked tu nebude...snazim sa na to nemysliet

... Margit nebude nič, len zostane prázdno, ticho a jedna obrovská diera v tebe ... užívajte si preto na maximum každú jednu spoločnú sekundu, ktorú máte ...
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Predchádzajúci

Späť na Choroby