Switch to full style
Odoslať odpoveď

Re: Aport

Pia 05.01.2018 10:26

Taketo zbucham z niecoho doma... Ale nemam cas to robit, zas to bude nadlho :heh:
Ale ja myslim, ze rozdiely medzi zoohitom byvaju dost casto... Ved aj zoohit sam dost casto meni ceny. Teda neviem ako teraz, ale bejvavalo.

Re: Aport

Pia 05.01.2018 10:38

pigie, vy ste skvela dvojka :jop: A ten usiak maly je taky stastnyyyy pri tom cviceni :love: Musis davat viac videi, ja sa na to lubim kukat :hi:

Re: Aport

Pia 05.01.2018 12:28

Ja sa citim v tejto teme uz ako narcis :hi: Myslim, ze videi viac ako dost na domaceho povalaca :heh: (Keby aspon nieco niekto pridal, nech sa necitim tak trapne :heh: ) A bohuzial, on je taky spolupracujuci len niekedy. Niekedy fuka vietor napriklad :haha: Alebo ide okolo niekto podozrivy, alebo len susedia maju navstevu, atd... :haha: Vtedy by ste ho mali vidiet. Vlastne nie, si to mozete pozriet na prvom videu tejto temy. Vtedy sa tvari presne tak isto :haha: A to iste robi :haha:

Re: Aport

Pia 05.01.2018 20:21

Offtopic: Ja sa pomaly chcem prepracovať k niečomu aportu podobnému, zatiaľ je to ale na úrovni vyberania handry z kelimku :hi: :angel: . Ani na to asi nejdem dobre, zatiaľ som od videa, čo som sem dávala onehdy pokročila asi tak, že som zväčšila handru a mením kelimky.

Re: Aport

Sob 06.01.2018 7:29

pigie, super je, fakt škoda, že ho nevytiahneš na nejaké skúšky.

Offtopic: ináč ta zelená trávička :oo:

my trénujeme aktuálne na tomto : :ua:
Prílohy
180105.jpg
180105.jpg (56.93 KiB) Zobrazené 4379 krát

Re: Aport

Sob 06.01.2018 11:40

Offtopic: Aj ja chcééém :oo: :plac:

Re: Aport

Sob 06.01.2018 14:30

Veru, aj ja by som radsej brala taky plac :aaa:

Re: Aport

Pon 08.01.2018 21:24

Ja toho psa musim chvalit. Som mu dala od stvrtka pokoj a cvicila s nim dnes. Rychlost bola zrazu ze wow, jeho normalna, on sa normalne hadze do stran :heh: Bolo vidno, ze sa mu to usadilo, ze ma uz istotu, uz to bolo bez zavahani a aportovala som s nim cez prekazku s privolanim alebo ako to nazvat, aj ked privolanie tam nie je ziadne, len aport. Akoze odlozim na opacnej strane prekazky psa, medzi psa a prekazku dam aport a musi vziat aport a potom skocit cez prekazku. On mi aporty takto nikdy nenosil medzi nami, ale pochopil okamzite. Vzal a skocil, priradil sa. Sa mu asi rozmnozili mozgove bunky, inak to vysvetlit neviem :aaa: Dal do toho uplne vsetko, aj rychlost aj istotu. Keby sa mu chcelo takto cvicit vzdy :heh: On sa tak snaziiiii, ked nema prave haluze :heh:

Re: Aport

Pon 25.02.2019 1:00

clupko píše:on sa vie sakra efektivne uhybat, a ked uz som mu aj cinku dala nasilim do huby, okamzite vypluval


takže misia: avery čo nechce držať aport :hih:
začali sme sebakontrolou (hľa v téme vedľa), pokračovali uchopením aportu v ruke, a potom zvyšovali kritéria

video piatok večer (aj s kopou chýb a mojich chybných reakcií a pískajúcim psom):


video nedeľa poobede (aj so zvyšovaním kritérií):


a jedno bonusové :hi: (aj s tou chybou na začiatku, nech si nemyslíte, že uploadujem len to, čo sa podarí :joint: )


joj ešte pár dní by som si ho tu najradšej nechala... :angel:

Re: Aport

Pon 25.02.2019 13:53

moj maly nuf :hi: donesiem ti ho este na tyzden? :ha:
ja som sa s nim velmi nedostala cez to piskanie a odmietanie ako vo videu #1. vyzera, ze mu pomohlo to spojit so sebakontrolou a zvysit naroky.
inak tu sebakontrolu sme s luckou stemmerovou robili v jeho pripade na tu cinku samotnu - vyhecujem ho, ale nedam mu ju, kym nedostane povel. chvilu to fungovalo, potom uz moc nie.
a este som kedysi skusala aj to, ze vidi to zradlo v dlani, ale cinku ma "v ceste", cize pred cumakom. ale vtedy mi tiez stale protestoval.
skratka, nieco tomu stale chybalo.

Re: Aport

Pon 25.02.2019 15:14

haha, odvcera vsade hovorim, ze este na tyzden by som si ho nechala... :hih: filmova hviezda z neho bude

hej, vtedy sme to raz skusali, ale to bolo vela vina a malo casu :heh:
inak toto nebol jeho prvy pokus u mna, ten vyzeral este horsie. aj ked to video #1 vyzera tiez zle :ha:
ja som asi zistila, ze musim psa cvicit tak, aby prioritou nebolo, ze bude robit cviky rychlo alebo dobre, ale aby ich robil s radostou a dobrovolne... vlastne shapujem skor naladu nez cvik. takze diky averymu za dalsiu lekciu :jop:

Re: Aport

Pon 25.02.2019 15:22

Shel-chan píše:ja som asi zistila, ze musim psa cvicit tak, aby prioritou nebolo, ze bude robit cviky rychlo alebo dobre, ale aby ich robil s radostou a dobrovolne... vlastne shapujem skor naladu nez cvik. takze diky averymu za dalsiu lekciu :jop:

:jop: :jop:

Re: Aport

Pon 25.02.2019 17:01

Shel-chan píše: vlastne shapujem skor naladu nez cvik


a ted co se psem, co tu naladu nemá nikdy ? :angel:

Re: Aport

Pon 25.02.2019 17:02

A keď ho to aj baví, tak sa (aspoň Roky) aj nevlečie ako makový slíž, ale pekne rýchlo hopsá :ha:

Re: Aport

Pon 25.02.2019 18:50

elis, skus dva roky necvicit, kese to pomohlo :joint:
(a teraz vazne, kesa posledne mesiace chce cvicit, ked vidi, aku mame velku zabavu ked cvicime s joycie. normalne nikdy nechcela cvicit. a zivot so sheimim jej podla mna robil hrozny stres lebo on mal korekcie v pazi ale ona bola na to citliva aj zanho.)

musim natocit ako kesinka bezi ku kuzelu niekedy, neuverite. ani sa by som nie.
Odoslať odpoveď