Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Aport

Re: Aport

Poslaťod pigie » Pia 05.01.2018 10:26

Taketo zbucham z niecoho doma... Ale nemam cas to robit, zas to bude nadlho :heh:
Ale ja myslim, ze rozdiely medzi zoohitom byvaju dost casto... Ved aj zoohit sam dost casto meni ceny. Teda neviem ako teraz, ale bejvavalo.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod hisham » Pia 05.01.2018 10:38

pigie, vy ste skvela dvojka :jop: A ten usiak maly je taky stastnyyyy pri tom cviceni :love: Musis davat viac videi, ja sa na to lubim kukat :hi:
Hakuna matata.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 05.01.2018 12:28

Ja sa citim v tejto teme uz ako narcis :hi: Myslim, ze videi viac ako dost na domaceho povalaca :heh: (Keby aspon nieco niekto pridal, nech sa necitim tak trapne :heh: ) A bohuzial, on je taky spolupracujuci len niekedy. Niekedy fuka vietor napriklad :haha: Alebo ide okolo niekto podozrivy, alebo len susedia maju navstevu, atd... :haha: Vtedy by ste ho mali vidiet. Vlastne nie, si to mozete pozriet na prvom videu tejto temy. Vtedy sa tvari presne tak isto :haha: A to iste robi :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Pia 05.01.2018 20:21

Offtopic: Ja sa pomaly chcem prepracovať k niečomu aportu podobnému, zatiaľ je to ale na úrovni vyberania handry z kelimku :hi: :angel: . Ani na to asi nejdem dobre, zatiaľ som od videa, čo som sem dávala onehdy pokročila asi tak, že som zväčšila handru a mením kelimky.
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať *chémya *prýdem * oblyčky *robyť *rádyo *sanytka *ďyvá svyňa *
Slausa
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod gaidheal » Sob 06.01.2018 7:29

pigie, super je, fakt škoda, že ho nevytiahneš na nejaké skúšky.

Offtopic: ináč ta zelená trávička :oo:

my trénujeme aktuálne na tomto : :ua:
Prílohy
180105.jpg
180105.jpg (56.93 KiB) Zobrazené 151 krát
gaidheal
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Sob 06.01.2018 11:40

Offtopic: Aj ja chcééém :oo: :plac:
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať *chémya *prýdem * oblyčky *robyť *rádyo *sanytka *ďyvá svyňa *
Slausa
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Sob 06.01.2018 14:30

Veru, aj ja by som radsej brala taky plac :aaa:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 08.01.2018 21:24

Ja toho psa musim chvalit. Som mu dala od stvrtka pokoj a cvicila s nim dnes. Rychlost bola zrazu ze wow, jeho normalna, on sa normalne hadze do stran :heh: Bolo vidno, ze sa mu to usadilo, ze ma uz istotu, uz to bolo bez zavahani a aportovala som s nim cez prekazku s privolanim alebo ako to nazvat, aj ked privolanie tam nie je ziadne, len aport. Akoze odlozim na opacnej strane prekazky psa, medzi psa a prekazku dam aport a musi vziat aport a potom skocit cez prekazku. On mi aporty takto nikdy nenosil medzi nami, ale pochopil okamzite. Vzal a skocil, priradil sa. Sa mu asi rozmnozili mozgove bunky, inak to vysvetlit neviem :aaa: Dal do toho uplne vsetko, aj rychlost aj istotu. Keby sa mu chcelo takto cvicit vzdy :heh: On sa tak snaziiiii, ked nema prave haluze :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Obedience