Switch to full style
Odoslať odpoveď

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Pon 22.01.2018 18:22

Lindchen píše:Na akú úroveň sa chceš dostať a koľko do toho chceš investovať? :lol:

Sak som pisala, ist na MS :angel:
Rozhodne neplanujem ostat v jednickach.

A venujem tomu vsetko co som venovala doteraz sportovke :joint: minus stopy teda, na tie tiez potrebujem nechat kusok psovej energie.
Takze sup sup referencie :smile: Aj ked zaujimaju ma skor skusenosti s trenermi z CR, nez jednorazove seminare niekoho z opacneho konca sveta - tam sa clovek jednorazovo dozvie vela, ale aby sa trenovalo zmysluplne a napredovalo to, potrebuje clovek niekoho co ho vidi pomerne casto a opravi/vypichne chyby co vznikaju priebezne.

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Pon 22.01.2018 18:25

Nie, tam je viac vecí v jednom :D.

Elf, trénovať sa dá chodiť aj do A. Možno Emanuel Hetych by ti vyhovoval. On trénuje napr. Luciu Gabrielovú.

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Uto 11.09.2018 16:52

Viete co, ja idem na tu Valentinu v novembri a zacinam sa tesit, lebo toto ma zaujima :heh:
Teda uz ma to zaujimalo, odkedy som bola naposledy v Cesku a pocuvala historky... znie to ze to by bola taka echt metodika pre Shaymina :joint:

Lindchen píše:Dobre, že píšeš, mne sa veľmi páčilo, ako vravela, že "mne sa nepáči, akú má pes pri cviku náladu" a tiež, ako to zmeniť, napr. pri pomalých odkladačkách za pochodu. Vysvetlila veľmi dobre, preto pri polohách na diaľku psovi nevyjde prvé sadni a zvyšok je už dobre :jop: . Ten kužeľ, áno, no :heh: . Že čo nám všetkým psy stoja pri kuželi.

toto aj mna zaujima! preco nam vsetkym stoja psy pri kuzeli? a aku ma pes pri cviceni naladu?

elfinka píše:Takze sup sup referencie :smile: Aj ked zaujimaju ma skor skusenosti s trenermi z CR, nez jednorazove seminare niekoho z opacneho konca sveta - tam sa clovek jednorazovo dozvie vela, ale aby sa trenovalo zmysluplne a napredovalo to, potrebuje clovek niekoho co ho vidi pomerne casto a opravi/vypichne chyby co vznikaju priebezne.

tebe by som odporucala oili huotari, ona bola PERFEKTNA :ok:

z cechov mas na vyber julcu bukovinsku, kristu barosovu, lucku stemmerovu, romcu policku a luciu gabrielovu... ku kazdej by som vedela nieco napisat (okrem romci), ale radsej nie lebo ja sa zasa nejak nestastne vyjadrim a bude zle :joint:
ja som ako psovod neista citlivka a preto ked je na mna rozhodca/trener zly tak sa zosypem jak nic :ha: takze ja sa uz k lucii a kriste bojim ist :ha: takze ja ostanem pri julci a lucke :ha:

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Uto 11.09.2018 16:59

A zosypeš sa potom pri Valentine :heh: . Alebo teda pes sa zosype. ja som si od každého lektora vzala dačo, a nemôžem povedať, žeby mi niekto nesadol. Do konca roka ešte idem k Poľkám - Joanna Hewelt a Magdalena Stodulka.

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Uto 11.09.2018 17:06

nah :joint:
ale inak vidis, pes sa mozno zosype. neviem. vobec neviem, co od tohto psa cakat :ua: citim sa z toho strasne divne...

aaaaaa kam pojdes k joanne???!!! :aaa: :aaa: :aaa: joanna je SUPER, isla by som bez vahania znova, perfektna bola. prijemna, usmievava, mila k ludom aj ku psovi, ale zaroven strasne prisna a spravodliva, uzasna bola :love:

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Str 12.09.2018 8:52

Valentina ťa rozdrtí. :heh: Ale ako po čase, áno, dobrá bola, aj odporúčam. :yes: Tiež pôjdem nakoniec zas.
Na Joannu aj ja veľmi chcem, ale nevychádza mi to furt nejako.

Offtopic: Už chcem nového psa. :plac: A aj nechcem. :plac:

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Str 12.09.2018 12:12

tak uz viem kam ides na joannu!!! heheheeee :joint:

lindaaa, chooooood!!!! fakt je super.
Offtopic: ja tiez chcem. ale aj nechcem. chcem sheimiho. a chcem ist so sheimim na valentinu (jemu by strasne sedela!! viem to!) a doriesit vsetko, co sme spolu zacali a na com sme makali :plac: s inymi psami to nie je ono, on bol... proste on. hovado drze, prilis chytre for his own good.

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Sob 29.09.2018 15:56

Shel-chan píše:ku kazdej by som vedela nieco napisat (okrem romci)

A zrovna k tej Romci chodíme, tak ju mi predstavovať netreba :smile:
A je super - milá, povzbudí, poradí si s Fidovymi vykyvmi nálad, a hlavne vie pracovať s exotmi. Ale zas nepochlebuje a keď je nejaký problém, tak naň upozorní a riešime.
Spokojnosť veľká :jop:

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Sob 29.09.2018 18:09

aka Joana? ja som uz uplne vysla z tohoto sveta, nikto mi nic nehovori.. A ani neviem, kedy idem na Sustu.. Dufaj, ze som to neprepasla. Kupila som aj manzelovi, nech mu to velmi skoro oznamim a kazdy den pripominam, ze nech si nic neplanuje.

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Sob 29.09.2018 18:12

Dostaneš mail, neboj. :lol:

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Ned 30.09.2018 22:22

elfinka píše:
Shel-chan píše:ku kazdej by som vedela nieco napisat (okrem romci)

A zrovna k tej Romci chodíme, tak ju mi predstavovať netreba :smile:
A je super - milá, povzbudí, poradí si s Fidovymi vykyvmi nálad, a hlavne vie pracovať s exotmi. Ale zas nepochlebuje a keď je nejaký problém, tak naň upozorní a riešime.
Spokojnosť veľká :jop:


Co za Romca, ktora vie pracovat s exotmi? Nech aspon meno evidujem, ked niekde vyskoci seminar.

Inak mame za sebou prvy OB seminar. A na takom treningu to je aj celkom sranda, nie jak na preteku, kde maju kamenne tvare :lol:

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Pon 01.10.2018 9:11

ak sa nemylim tak Romana Policka. a teda fakt mozem odporucit :jop: je som vahala ist na nejaky seminar ale ze som sla na jej vobec nelutujem

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Štv 04.10.2018 23:43

Silvuch píše:aka Joana? ja som uz uplne vysla z tohoto sveta, nikto mi nic nehovori.. A ani neviem, kedy idem na Sustu.. Dufaj, ze som to neprepasla. Kupila som aj manzelovi, nech mu to velmi skoro oznamim a kazdy den pripominam, ze nech si nic neplanuje.

Joanna Hewelt, Poľka. kedysi sutazila s erdelom, teraz ma borderky... a jedneho erdela.

moschino píše:Co za Romca, ktora vie pracovat s exotmi? Nech aspon meno evidujem, ked niekde vyskoci seminar.
Inak mame za sebou prvy OB seminar. A na takom treningu to je aj celkom sranda, nie jak na preteku, kde maju kamenne tvare :lol:

ako kellee vravi Romča Polická. ona ma zas norfolk teriera, uz v trojkach :winner:

a hej, seminare su super. jasne, ze psa cez vikend nevycvicis, ale ja tam rada travim cas. trochu si usporiadam veci v hlave a nieco sa naucim.

kellee a ty si kedy bola? kde?

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Pia 05.10.2018 5:38

Shel-chan píše:a hej, seminare su super. jasne, ze psa cez vikend nevycvicis

Ved ja viem, nebol to moj prvy seminar v zivote :joint:

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Pia 05.10.2018 8:33

davno :lol: ale som dostala bonza ze sa zas chysta na slovensko.
Odoslať odpoveď