Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Poslaťod elfinka » Pon 22.01.2018 18:22

Lindchen píše:Na akú úroveň sa chceš dostať a koľko do toho chceš investovať? :lol:

Sak som pisala, ist na MS :angel:
Rozhodne neplanujem ostat v jednickach.

A venujem tomu vsetko co som venovala doteraz sportovke :joint: minus stopy teda, na tie tiez potrebujem nechat kusok psovej energie.
Takze sup sup referencie :smile: Aj ked zaujimaju ma skor skusenosti s trenermi z CR, nez jednorazove seminare niekoho z opacneho konca sveta - tam sa clovek jednorazovo dozvie vela, ale aby sa trenovalo zmysluplne a napredovalo to, potrebuje clovek niekoho co ho vidi pomerne casto a opravi/vypichne chyby co vznikaju priebezne.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Poslaťod Lindchen » Pon 22.01.2018 18:25

Nie, tam je viac vecí v jednom :D.

Elf, trénovať sa dá chodiť aj do A. Možno Emanuel Hetych by ti vyhovoval. On trénuje napr. Luciu Gabrielovú.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Poslaťod Shel-chan » Uto 11.09.2018 16:52

Viete co, ja idem na tu Valentinu v novembri a zacinam sa tesit, lebo toto ma zaujima :heh:
Teda uz ma to zaujimalo, odkedy som bola naposledy v Cesku a pocuvala historky... znie to ze to by bola taka echt metodika pre Shaymina :joint:

Lindchen píše:Dobre, že píšeš, mne sa veľmi páčilo, ako vravela, že "mne sa nepáči, akú má pes pri cviku náladu" a tiež, ako to zmeniť, napr. pri pomalých odkladačkách za pochodu. Vysvetlila veľmi dobre, preto pri polohách na diaľku psovi nevyjde prvé sadni a zvyšok je už dobre :jop: . Ten kužeľ, áno, no :heh: . Že čo nám všetkým psy stoja pri kuželi.

toto aj mna zaujima! preco nam vsetkym stoja psy pri kuzeli? a aku ma pes pri cviceni naladu?

elfinka píše:Takze sup sup referencie :smile: Aj ked zaujimaju ma skor skusenosti s trenermi z CR, nez jednorazove seminare niekoho z opacneho konca sveta - tam sa clovek jednorazovo dozvie vela, ale aby sa trenovalo zmysluplne a napredovalo to, potrebuje clovek niekoho co ho vidi pomerne casto a opravi/vypichne chyby co vznikaju priebezne.

tebe by som odporucala oili huotari, ona bola PERFEKTNA :ok:

z cechov mas na vyber julcu bukovinsku, kristu barosovu, lucku stemmerovu, romcu policku a luciu gabrielovu... ku kazdej by som vedela nieco napisat (okrem romci), ale radsej nie lebo ja sa zasa nejak nestastne vyjadrim a bude zle :joint:
ja som ako psovod neista citlivka a preto ked je na mna rozhodca/trener zly tak sa zosypem jak nic :ha: takze ja sa uz k lucii a kriste bojim ist :ha: takze ja ostanem pri julci a lucke :ha:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Poslaťod vavrena » Uto 11.09.2018 16:59

A zosypeš sa potom pri Valentine :heh: . Alebo teda pes sa zosype. ja som si od každého lektora vzala dačo, a nemôžem povedať, žeby mi niekto nesadol. Do konca roka ešte idem k Poľkám - Joanna Hewelt a Magdalena Stodulka.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Poslaťod Shel-chan » Uto 11.09.2018 17:06

nah :joint:
ale inak vidis, pes sa mozno zosype. neviem. vobec neviem, co od tohto psa cakat :ua: citim sa z toho strasne divne...

aaaaaa kam pojdes k joanne???!!! :aaa: :aaa: :aaa: joanna je SUPER, isla by som bez vahania znova, perfektna bola. prijemna, usmievava, mila k ludom aj ku psovi, ale zaroven strasne prisna a spravodliva, uzasna bola :love:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Poslaťod Lindchen » Str 12.09.2018 8:52

Valentina ťa rozdrtí. :heh: Ale ako po čase, áno, dobrá bola, aj odporúčam. :yes: Tiež pôjdem nakoniec zas.
Na Joannu aj ja veľmi chcem, ale nevychádza mi to furt nejako.

Offtopic: Už chcem nového psa. :plac: A aj nechcem. :plac:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Poslaťod Shel-chan » Str 12.09.2018 12:12

tak uz viem kam ides na joannu!!! heheheeee :joint:

lindaaa, chooooood!!!! fakt je super.
Offtopic: ja tiez chcem. ale aj nechcem. chcem sheimiho. a chcem ist so sheimim na valentinu (jemu by strasne sedela!! viem to!) a doriesit vsetko, co sme spolu zacali a na com sme makali :plac: s inymi psami to nie je ono, on bol... proste on. hovado drze, prilis chytre for his own good.
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Poslaťod elfinka » Sob 29.09.2018 15:56

Shel-chan píše:ku kazdej by som vedela nieco napisat (okrem romci)

A zrovna k tej Romci chodíme, tak ju mi predstavovať netreba :smile:
A je super - milá, povzbudí, poradí si s Fidovymi vykyvmi nálad, a hlavne vie pracovať s exotmi. Ale zas nepochlebuje a keď je nejaký problém, tak naň upozorní a riešime.
Spokojnosť veľká :jop:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Poslaťod Silvuch » Sob 29.09.2018 18:09

aka Joana? ja som uz uplne vysla z tohoto sveta, nikto mi nic nehovori.. A ani neviem, kedy idem na Sustu.. Dufaj, ze som to neprepasla. Kupila som aj manzelovi, nech mu to velmi skoro oznamim a kazdy den pripominam, ze nech si nic neplanuje.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Poslaťod Lindchen » Sob 29.09.2018 18:12

Dostaneš mail, neboj. :lol:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Poslaťod moschino » Ned 30.09.2018 22:22

elfinka píše:
Shel-chan píše:ku kazdej by som vedela nieco napisat (okrem romci)

A zrovna k tej Romci chodíme, tak ju mi predstavovať netreba :smile:
A je super - milá, povzbudí, poradí si s Fidovymi vykyvmi nálad, a hlavne vie pracovať s exotmi. Ale zas nepochlebuje a keď je nejaký problém, tak naň upozorní a riešime.
Spokojnosť veľká :jop:


Co za Romca, ktora vie pracovat s exotmi? Nech aspon meno evidujem, ked niekde vyskoci seminar.

Inak mame za sebou prvy OB seminar. A na takom treningu to je aj celkom sranda, nie jak na preteku, kde maju kamenne tvare :lol:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Poslaťod kellee » Pon 01.10.2018 9:11

ak sa nemylim tak Romana Policka. a teda fakt mozem odporucit :jop: je som vahala ist na nejaky seminar ale ze som sla na jej vobec nelutujem
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Poslaťod Shel-chan » Štv 04.10.2018 23:43

Silvuch píše:aka Joana? ja som uz uplne vysla z tohoto sveta, nikto mi nic nehovori.. A ani neviem, kedy idem na Sustu.. Dufaj, ze som to neprepasla. Kupila som aj manzelovi, nech mu to velmi skoro oznamim a kazdy den pripominam, ze nech si nic neplanuje.

Joanna Hewelt, Poľka. kedysi sutazila s erdelom, teraz ma borderky... a jedneho erdela.

moschino píše:Co za Romca, ktora vie pracovat s exotmi? Nech aspon meno evidujem, ked niekde vyskoci seminar.
Inak mame za sebou prvy OB seminar. A na takom treningu to je aj celkom sranda, nie jak na preteku, kde maju kamenne tvare :lol:

ako kellee vravi Romča Polická. ona ma zas norfolk teriera, uz v trojkach :winner:

a hej, seminare su super. jasne, ze psa cez vikend nevycvicis, ale ja tam rada travim cas. trochu si usporiadam veci v hlave a nieco sa naucim.

kellee a ty si kedy bola? kde?
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Poslaťod moschino » Pia 05.10.2018 5:38

Shel-chan píše:a hej, seminare su super. jasne, ze psa cez vikend nevycvicis

Ved ja viem, nebol to moj prvy seminar v zivote :joint:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Tréneri obedience - skúsenosti a referencie

Poslaťod kellee » Pia 05.10.2018 8:33

davno :lol: ale som dostala bonza ze sa zas chysta na slovensko.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Obedience