Switch to full style
Odoslať odpoveď

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Pia 16.03.2018 14:34

Elis píše:a necertete se hned, nikomu nesaham na sporty

Asi som proste v tom nasom okoli pocula prilis vela sahania na OB v poslednej dobe no :nwm:
A pritom cim viac zabrdame do dvojok tym viac zistujem, ze to je este ovela tazsie nez som si povodne myslela ze bude.

Elis píše:myslite ze to někdo říká tem lidem, co zacnou chodit na OB ( nebo na agi) -ze ten pes potřebuje i jiné vyziti

Myslis tym ludom s domacim Alikom, co idu robit OB pre zabavu a skoncia na jednickach? Asi nie :smile: U vacsiny ludi hlavne vobec nehrozi ze by psa pretrenovali, lebo co chodim na tie OB lekcie, tak 4/5 ludi ktorych stretnem nastupuje na plac so slovami "my sme od minula moc necvicili" :haha:

pomysleni na doplnkovou cinnost me fakt nenapadli - plus to, ze to nebylo třeba proste.

Vidis, a to ja napriklad riesim uz od zaciatku. Doplnkovu cinnost ktora psa udrzi v kondicke a pri ktorej vycisti hlavu, lebo aj v tej sportovke vsetky 3 oddiely su narocne na hlavu, neni tam ziadne len take behanie bez zapojenia mozgu.

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Pia 16.03.2018 14:41

Niekedy je dobrým doplnkom, proste len tak chodiť, pobehnúť, nič nerobiť. V zmysle bez cielenej aktivity. Na to sa v športe občas zabúda. Akoby pes musel stále čosi robiť, furt mu vymýšľať nejaký program, stále ho kamsi ťahať... Mám pocit a stretávam sa s tým aj u tých "jednotkárov", že furt čosi tomu psovi vymýšľajú (zbytočne veľa, rôzneho druhu a v konečnom dôsledku bez dlhodobej koncepcie) a pes nemá vlastne kvôli tomu ani čas "sám na seba".

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Uto 20.03.2018 11:12

elfinka píše:Doplnkovu cinnost ktora psa udrzi v kondicke a pri ktorej vycisti hlavu, lebo aj v tej sportovke vsetky 3 oddiely su narocne na hlavu, neni tam ziadne len take behanie bez zapojenia mozgu


Lindchen píše: a pes nemá vlastne kvôli tomu ani čas "sám na seba".


tohle je fakt.
vždycky rikam, ze Eliska se nezbláznila ze sportovky jen protože porad ještě i behala s konma.
kondička, kterou tak získala byla bonus navíc k te uplne ciste hlave:-)

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 05.04.2018 17:54

No dobre, kto to zrata o kolko sa pohol? :heh: Ja mam pocit, ze on ma fix vsetkych 4 ked chce :haha:
Offtopic: Akoze ok ok, neriesme hovadiny, ja viem, ze to ma daleko od idealu cele, to skor pre pobavenie, ale ja som ho to fakt neucila :heh: On podla mna zaujima polohy co najrychlejsie a tak mu to vychadza. Ziaden fix, proste vie, ze ma ostat na mieste. To, ze tie polohy vypadaju zle, za to on chudak nemoze, pri mne sa mu prepecie hocico :haha: Hlavne vstan, on nevie odkedy prisiel normalne vstat :heh: Teda vie... Ale nie vzdy, zalezi od nalady :heh: Obcas vstane normalne, aj kyve chvostom. Ale dnes nebol ten den bohuzial :haha:
A dlho som ziadne video nepridala, tak vas nemozem o to obrat :haha: :haha: :haha:

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 05.04.2018 17:57

on je proste peckovy, :lol: ja si to raz kupim

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 05.04.2018 17:58

Druheho takeho nenajdes. On je fakt vynimka :heh:

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 05.04.2018 17:59

Ako si moze sadnut z lahu bez pohnutia labiek? :heh:

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 05.04.2018 18:01

Jeho sa opytaj, vidis ako to zvladol prvy krat :haha: Len to nie je sed, ale hmm, psi klik? :haha:

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Štv 05.04.2018 20:38

Ten sed z ľahu :haha: . Fakt fix na všetky 4 :heh: .

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Ned 22.04.2018 17:47

https://www.facebook.com/LADbible/video ... 063440514/

vybehlo na mna na fb, tak som si spomenula na tuto temu :lol:

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Str 09.01.2019 13:23

az na to prestupovanie

https://www.youtube.com/watch?v=xnhME6NIjZo

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Str 09.01.2019 19:57

Super, Kelee :smile: . Len máš zlý target, preto ti prestupuje. Ťažšie mení polohy, keď musí mať predné tak blízko pri sebe, lepší je target podlhovastý, ako doska, alebo dve targety, pod každú labku jeden :smile:

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Str 09.01.2019 20:06

mala som podlhovasty, nechcel na nom stat :lol:

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Str 09.01.2019 20:34

to je hezky :jop: :jop:

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Str 09.01.2019 20:47

dakujem :hi:

najviac som sa trapila s lahom, nie a nie to pochopit
Odoslať odpoveď