Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Fixovanie labiek pri polohách

Re: Fixovanie labiek pri polohách

Poslaťod elfinka » Pia 16.03.2018 14:34

Elis píše:a necertete se hned, nikomu nesaham na sporty

Asi som proste v tom nasom okoli pocula prilis vela sahania na OB v poslednej dobe no :nwm:
A pritom cim viac zabrdame do dvojok tym viac zistujem, ze to je este ovela tazsie nez som si povodne myslela ze bude.

Elis píše:myslite ze to někdo říká tem lidem, co zacnou chodit na OB ( nebo na agi) -ze ten pes potřebuje i jiné vyziti

Myslis tym ludom s domacim Alikom, co idu robit OB pre zabavu a skoncia na jednickach? Asi nie :smile: U vacsiny ludi hlavne vobec nehrozi ze by psa pretrenovali, lebo co chodim na tie OB lekcie, tak 4/5 ludi ktorych stretnem nastupuje na plac so slovami "my sme od minula moc necvicili" :haha:

pomysleni na doplnkovou cinnost me fakt nenapadli - plus to, ze to nebylo třeba proste.

Vidis, a to ja napriklad riesim uz od zaciatku. Doplnkovu cinnost ktora psa udrzi v kondicke a pri ktorej vycisti hlavu, lebo aj v tej sportovke vsetky 3 oddiely su narocne na hlavu, neni tam ziadne len take behanie bez zapojenia mozgu.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Lindchen » Pia 16.03.2018 14:41

Niekedy je dobrým doplnkom, proste len tak chodiť, pobehnúť, nič nerobiť. V zmysle bez cielenej aktivity. Na to sa v športe občas zabúda. Akoby pes musel stále čosi robiť, furt mu vymýšľať nejaký program, stále ho kamsi ťahať... Mám pocit a stretávam sa s tým aj u tých "jednotkárov", že furt čosi tomu psovi vymýšľajú (zbytočne veľa, rôzneho druhu a v konečnom dôsledku bez dlhodobej koncepcie) a pes nemá vlastne kvôli tomu ani čas "sám na seba".
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Uto 20.03.2018 11:12

elfinka píše:Doplnkovu cinnost ktora psa udrzi v kondicke a pri ktorej vycisti hlavu, lebo aj v tej sportovke vsetky 3 oddiely su narocne na hlavu, neni tam ziadne len take behanie bez zapojenia mozgu

Lindchen píše: a pes nemá vlastne kvôli tomu ani čas "sám na seba".

tohle je fakt.
vždycky rikam, ze Eliska se nezbláznila ze sportovky jen protože porad ještě i behala s konma.
kondička, kterou tak získala byla bonus navíc k te uplne ciste hlave:-)
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 05.04.2018 17:54

No dobre, kto to zrata o kolko sa pohol? :heh: Ja mam pocit, ze on ma fix vsetkych 4 ked chce :haha:
Offtopic: Akoze ok ok, neriesme hovadiny, ja viem, ze to ma daleko od idealu cele, to skor pre pobavenie, ale ja som ho to fakt neucila :heh: On podla mna zaujima polohy co najrychlejsie a tak mu to vychadza. Ziaden fix, proste vie, ze ma ostat na mieste. To, ze tie polohy vypadaju zle, za to on chudak nemoze, pri mne sa mu prepecie hocico :haha: Hlavne vstan, on nevie odkedy prisiel normalne vstat :heh: Teda vie... Ale nie vzdy, zalezi od nalady :heh: Obcas vstane normalne, aj kyve chvostom. Ale dnes nebol ten den bohuzial :haha:
A dlho som ziadne video nepridala, tak vas nemozem o to obrat :haha: :haha: :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Štv 05.04.2018 17:57

on je proste peckovy, :lol: ja si to raz kupim
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 05.04.2018 17:58

Druheho takeho nenajdes. On je fakt vynimka :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 05.04.2018 17:59

Ako si moze sadnut z lahu bez pohnutia labiek? :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 05.04.2018 18:01

Jeho sa opytaj, vidis ako to zvladol prvy krat :haha: Len to nie je sed, ale hmm, psi klik? :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 05.04.2018 20:38

Ten sed z ľahu :haha: . Fakt fix na všetky 4 :heh: .
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hewča » Ned 22.04.2018 17:47

https://www.facebook.com/LADbible/video ... 063440514/

vybehlo na mna na fb, tak som si spomenula na tuto temu :lol:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Obedience