Switch to full style
Odoslať odpoveď

Re: Skusky Obedience

Pia 19.01.2018 2:06

Ide niekto na najbližšie preteky v RSDC do OB0?
Ak áno, aké cviky si zvolíte? Ja furt uvažujem a furt to mením :pac: . Tak si vravím, že čo vy ostatní :aaa: .

Re: Skusky Obedience

Ned 11.02.2018 16:41

keby chcem ist na skusky do CR co mi k tomu treba? :smile:

Re: Skusky Obedience

Ned 11.02.2018 17:13

nič. vykonnostak. pokiaľ viem :nwm:
a Ztka majú iné.

Re: Skusky Obedience

Ned 11.02.2018 17:15

a vykonostny cesky? a OBZ maju povinne?

Re: Skusky Obedience

Ned 11.02.2018 17:30

Treba cesky vykonnostny a musi sa zacinat (ceskou) OBZ a mat ju zlozenu s nie-nulou za odlozenie.
Ako je to ak sa spravi napr OB1 na SK, ci musis stale robit OBZ neviem.

Re: Skusky Obedience

Ned 11.02.2018 17:35

diki :jop:

Re: Skusky Obedience

Ned 11.02.2018 18:55

Ak má OB1 zo SR, nemusí robiť znovu OBZ, ale nesmie mať nulu za odloženie.

Re: Skusky Obedience

Ned 11.02.2018 19:11

oka som mudrejsia

Re: Skusky Obedience

Uto 04.09.2018 15:02

Tusite niekto, ako vyzera OB skusobak v severskych krajinach?
Viem, ze sa zhoduju so zvyskom sveta az v OB3, a 1 aj 2 maju vlastne. Nevideli ste to niekde?

Re: Skusky Obedience

Uto 04.09.2018 20:06

majú vlastné? ja som presvedčená, že všetko okrem obz je medzinárodné. keď zistíš, daj vedieť.

Re: Skusky Obedience

Pon 22.10.2018 21:40

:sos:
Viete na sk/ČR o pretekoch, ktoré by nemali ofiko tréning? Okrem klubových o tých viem.

Bývajú tréningy aj keď to neni v propozíciách?

Re: Skusky Obedience

Uto 23.10.2018 7:45

Nerozumiem asi otázke, ty chceš alebo nechceš tréning?
Ak si dobre spomínam, tak býva všade. Ale zúčastniť sa ho nemusíš predsa. Ak ho chceš a nie je v propozkách, napíš organizátorovi, inak sa to nedozvieš.

Re: Skusky Obedience

Uto 23.10.2018 14:44

Trening nutne potrebujem :lol:

Organizatorom som pisala - zatial bez odpovede, preto zistujem ako to byva bezne. Ci sa zvyknu treningy pisat do propozicii alebo nie a byvaju aj tak vzdy.

Ale pozeram ze posledne 2 roky na tomto zavode bol, tak snad bude aj teraz. Aj ked teraz je v CR to velke bubu, ako preteky bez treningov su exkluzivnejsie aleboco tak sa trosku bojim :smile:

Re: Skusky Obedience

Uto 23.10.2018 18:09

na slovensku bývajú všade, akurát posledný rok som počula o nejakých kde v trojkách tréning nebol tuším.
ale môžem sa ti spýtať, škoda že som to nečítala skôr. alebo sa spýtaj na fb v skupine :nwm:

inak v propozíciach by som skontrolovala časový rozpis – tam musia byť zahrnuté, lebo zaberajú veľa času. ak tam nie sú, tak by som začala byť znepokojená :heh:

Re: Skusky Obedience

Uto 23.10.2018 18:26

Zatial nikde casovy rozpis neni, ten co tak pozeram vacsinou byva az po uzavierke ked vedia kolko je ludi v ktorej kategorii
Co mi uz je v tej chvili na dve veci lebo uz som alebo nie som prihlasena :heh:

Ale - prezerala som propozicie a malokto pise treningy do propozicii, len ich potom vidno v harmonograme.
Ale u zavodov bez treningu, tam to tiez neni v propoziciach ze treningy nie su.
Hm hm hm.
Chcem psa co odcvici rovnako vsade :plac:
Odoslať odpoveď