Skusky Obedience

Re: Skusky Obedience

Poslaťod Shel-chan » Pia 24.02.2017 16:00

tak predsa budú? :) teším sa na ariska :jop:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Skusky Obedience

Poslaťod majjuna25 » Pia 24.02.2017 21:19

Lindchen píše:Arisko predbežne prihlásený do OB1. Chcela by som ho predviesť v nulke, ale neviem, či to bude možné.


Prečo by nemohol do nulky :smile: ?

No zvažujem, či krpatého (ak v ten deň nebudeme mať inú akciu) neprihlásiŤ do nulky, tak tréningovo :lol: ale neviem, či mám odvahu, nie sme ani len na úrovni nulky, zvlᚍ v tak rušnom prostredí :lol: trénujeme vždy len sami, ani nie v skupine, tak neviem :lol:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Skusky Obedience

Poslaťod Shel-chan » Sob 25.02.2017 2:12

to my viacerí, neboj sa [emoji38]
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Skusky Obedience

Poslaťod Lindchen » Pon 17.04.2017 15:43

Asi sa k vám dostalo, predsa len dávam do pozornosti Pretek O kokardu Klubu Obedience v Bratislave, 29.4.2017 :smile: . Prihlásiť sa dá do 22.4.2017.

Obrázok
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Skusky Obedience

Poslaťod elfinka » Uto 18.04.2017 14:14

Jezissss. Pretek, blizko, nie v hale a s malou ucastou. Jezisss... To by bolo pre nas!
Tusite jak to je so startovanim na OB v CR, ked by som spravila OB1 na odrene usi, uz nemusim robit OBZ?
Povodne som chcela ist az ked budem mat pocit ze sme na vybornu aspon v treningu, ale tu 150km v okoli nikto nic neorganizuje :ua:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Skusky Obedience

Poslaťod inge » Uto 18.04.2017 17:11

Ahoj - v SR je OBZ nepovinná - môžeš nastupiť hneď do OB1, bez úspešného štartu v OBZ.
inge
Nováčik
 
Príspevky: 39

Re: Skusky Obedience

Poslaťod elfinka » Štv 20.04.2017 11:33

Som to mala skor naopak namysli, keby spravim na SK rovno OB1, ci ma pustia startovat na OB1 aj v CR.

Ale hm, 3 rozbite cviky mame este, to za tyzden neopravim. Mat o 2 tyzdne viac casu a by som nevahala.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Skusky Obedience

Poslaťod Lindchen » Štv 20.04.2017 11:38

Áno, skúšky sú uznané medzinárodne. Len sa musíš registrovať v tom ich registri a bolo to masakrálne :lol: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Skusky Obedience

Poslaťod Sabča » Uto 10.10.2017 11:32

Ahojte, 29.októbra sa v blízkosti Bratislavy (Dunasziget, HU) budú konať nefociálne preteky OB. Viac info v príšlušnej téme: viewtopic.php?f=49&t=25666 alebo na FB: https://www.facebook.com/events/387041358378707/ :smile:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Skusky Obedience

Poslaťod Lindchen » Pia 15.12.2017 17:08

Winter Cup RSDC, 27.1.2018 (a na druhý deň seminár s R. Polickou) :smile: .
Pretek je oficiálny a má aj neoficiálnu časť OB-0.
Idete niekto? :ha:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Skusky Obedience

Poslaťod elfinka » Sob 13.01.2018 11:19

Jak to je so skupinami na skupinove odlozenie, musia sa vzdy losovat, ci ich moze urcit organizator zavodu ako sa to hodi?
A co poradie psov v tej trojici na odlozeni, je to dane, ci sa da napriklad v skupine 2x pes + fena dat fenu do stredu?
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Skusky Obedience

Poslaťod vavrena » Sob 13.01.2018 12:54

Nie, nemôžeš si vyberať, kde chceš byť, určí sa to hocijak, napríklad podľa štartovky do radu.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Skusky Obedience

Poslaťod elfinka » Sob 13.01.2018 13:22

A kto to vybera teda? Rozhodca? Organizator zavodu? Steward? Ci to neni vobec dane?
Na take ZOP sa skladali skupinky uplne sialene, aby sa spolu zniesli a nezjedli a ani po sebe nepozreli napriklad, ale tam bolo jasne dane ze skupinky urcuje organizator, zatial co na vyssej (ZPU1) uz skupinky urcuje rozhodca.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Skusky Obedience

Poslaťod dasken » Sob 13.01.2018 15:53

co som zazila ja tak sa bud losovalo, alebo urcil organizator podla svojho poradia v startovke..
tiez na zaciatku dufam v mile psiky na blizku, lebo uz mam blbu skusenost so skupinovym cvikom, kedy po skonceni borderak napadol mojho :ua: samozrejme cely zvysok skusok sa ariso obzeral, odkial znova prileti :ach:
dasken
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364

Re: Skusky Obedience

Poslaťod Lindchen » Ned 14.01.2018 15:04

Na menších podujatiach sa zvyklo radiť aj pes-suka-pes-suka, ale v skúšobnom poriadku nie je. Najčastejšie je to podľa štartovky.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Obedience