Switch to full style
Odoslať odpoveď

Re: Skusky Obedience

Uto 09.08.2016 9:10

scheel? ty máš koľko gramovú tú činku a kde takú zoženiem? chcela som použiť uja googla, ale keď som zadala "drevená činka" vyhodil mi: Máte na mysli drevené sánky? :nwm:

Re: Skusky Obedience

Uto 09.08.2016 9:16

tu je tema: viewtopic.php?f=109&t=24884&start=15
ak este lindchen neobjednavala, tak planovala. z akidog.cz
konkretne pre teba http://www.akidog.cz/akidog/eshop/3-1-O ... zkovy-maly

Re: Skusky Obedience

Uto 09.08.2016 9:19

Linda ešte neobjednávala, lebo jej nejde IB, potrebujem sparinga na platbu :lol: .

Re: Skusky Obedience

Uto 09.08.2016 9:59

že by som sa na to podujala? :lol:

Re: Skusky Obedience

Uto 09.08.2016 15:44

To OB tu ma tolko tem a aj tak neviem kam to dat. Aaaaaaaa. Nasla som mojho psa pri cviku STOJ za pochodu, ked som sa k nemu vracala leziaceho. Aaaaaa. Pritom urcite zostal v stoji to som si skontrolovala. Suverenne som si sla obist kuzelku. Aaaaa. Odkedy vie stoj nikdy mi to nespravil. Dufam ze si to nezapamatal, lebo sa rozplacem. druha vec. On nevie zrazu sadni z lahu - polohy. Cumi jak puk. Co mam robit?

Re: Skusky Obedience

Uto 09.08.2016 15:47

tak hadam si ho za stoj opravila...
a ked ti nerobi polohy, tak ved odznova. ale druha vec - tebe sa dobre hybe teraz? ja by som radsej asi dala pauzu, akoby si mala cosi zbytocne kazit... ci ides na ms? :ha:

Re: Skusky Obedience

Uto 09.08.2016 16:12

Jasne ze opravila. Ale on si rad zapamata. Polohy na dva metre vie. Cim som dalej od neho tym horsie. Mam pocit, ze on caka na vypustaci povel POD (agility) a tak ked nezaznie ten na ine v tom mode nereaguje. Aaaaaa. Chcem ist na jednotky. Ale no zas zacinam stresovat.

Re: Skusky Obedience

Uto 09.08.2016 16:49

Polohy - vrat sa spat (v nacviku) a odmenuj vzdy prvu

Re: Skusky Obedience

Uto 09.08.2016 16:58

Kazde sadni odmenujem pre istotu. Inak vy skusenejsi. Co radsej potom do zostavy? Odlozenie za pochodu lahni abo sadni?

Re: Skusky Obedience

Uto 09.08.2016 17:14

Na milion percent lahni. Sadni je masochizmus.
Ale inak je ti snad jasne, ze si tam daj to, co vam lepsie ide :heh:

Re: Skusky Obedience

Uto 09.08.2016 18:00

A pre borderu by lahni malo byt prirodzenejsie.
Emme slo lahni vzdy lepsie...ale v poslednej dobe nam to nejak nejde, tak som zacala robit na sadni :pac:

Re: Skusky Obedience

Uto 09.08.2016 19:05

tiež jednoznačne ľahni
z pohľadu mechaniky pohybu psa, aj spoľahlivejšieho odloženia

Kese sedí aj sadni, ale ona si sadá rada. ju aj niekde keď nechám stáť, tak si sadne
Sheimi si ani za svet nesadne

Sent from my Passport using Tapatalk

Re: Skusky Obedience

Uto 09.08.2016 21:10

Samostatne by sa aj dalo pre mna kazda poloha. Horsie je kombinovat. Neviem ako to rozlozit do spravnych pomerov. Problem je ten, ze on rad robi to co naposledy robil. CIze, ked dam stoj a potom sadni/lahni - da kludne znova stoj. A ked ho naucim, ze je najprv stoj, potom sadni/lahni.... Uz by nedal stoj a stoj prezmenu. Jak minule, jarusko len tak zo srandy si do poloh zakomponoval vstan a velmi ho pochvalil a co myslite, ked janka dala Bakovi, lahni, sadni, lahni? co spravil bak velmi raad? zakomponoval si tam vstan.

Vlastne, musim pozriet na to OBZ, tam mal presne na jednom z tychto cvikov 0 bodov, bolo tam aj do sadu aj do lahu. Toho som sa aj bala, ze prvy cvik da (jedno co), s druhym podobnym to bude horšejšie.

Offtopic: ja nejdem, naco si robit zase stresy ale ked ja chceeeem iiist.

Re: Skusky Obedience

Uto 09.08.2016 21:27

janajka píše:Horsie je kombinovat.


asi ne uplne rozumim popsanemu :-)
ale tak dotaz mam -odmenujes ( pochvalis) ho za jednotlivou polohu? nebo az po serii?

Re: Skusky Obedience

Uto 09.08.2016 21:41

Janajka šak poď, a čo :heh: aspoň sa pozrieť... ale ak sa zúčastníš MS, ráta sa ti Liga :joint:

Sent from my Passport using Tapatalk
Odoslať odpoveď