Skušobný poriadok Obedience

Re: Skušobný poriadok Obedience

Poslaťod Lindchen » Pon 19.03.2018 16:05

elfinka píše:Ja sa musim spytat vlastne, ze kolko psov sa tak vyskytuje takych kretenov ze trpnu ci nezozerie druheho psa na odlozeni.

Máličko.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Skušobný poriadok Obedience

Poslaťod kellee » Pon 19.03.2018 16:33

ja by som trpla, ale to je zas v mojej hlave, lebo pes mi z odkladacky nikdy neodisiel :lol: ale nikdy nehovor nikdy
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Skušobný poriadok Obedience

Poslaťod elfinka » Pon 19.03.2018 16:47

Lindchen píše:
elfinka píše:Ja sa musim spytat vlastne, ze kolko psov sa tak vyskytuje takych kretenov ze trpnu ci nezozerie druheho psa na odlozeni.

Máličko.

To je pocitovo z treningov, ci z pretekov? :angel:
Aj ked. Ked mrknem na nas treningovy rozpis, tak su len 2 dalsie psy napriec tyzdnom s ktorymi sa bojim ist do dvojice, tak to tak asi bude.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Skušobný poriadok Obedience

Poslaťod wer » Pon 19.03.2018 16:51

ja som kvoli tomu odmietala chodit na "dedinske" preteky. :ha: na tych vacsich som to za cele roky zazila mozno 2x.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Skušobný poriadok Obedience

Poslaťod elfinka » Pon 19.03.2018 16:53

Ja ked som videla niektore psy, tak fakt nechapem ako zvladaju nastupit v dvojici. Este horsie nez Fido :haha:
A ide to na vyberak.

Asi som proste moc utlocitna alebo co.
Alebo proste nejde porovnavat ovciak a hovawart, ovciak ked cvici tak cvici a bordel robi len mimo, zatial co u hw sa na to proste spolahnut neviem.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Skušobný poriadok Obedience

Poslaťod kellee » Pon 19.03.2018 16:58

a toto by som chcela dosiahnut. ze ked cvici tak cvici nech aj furiky padaju :ua:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Skušobný poriadok Obedience

Poslaťod wer » Pon 19.03.2018 17:06

ano, to je pravda. moj pes nebol ziaden makkota :ha: ale na placi neriesil. nevravim, ze som netrpla, ale neodisiel by z odlozenia a uz vooobec nie za druhym psom. keby sa nad neho postavil ten druhy pes, tak to asi nedopadne dobre... :angel: ale aj stupen vitazov sme prezili uplne bez vrkotov a zazeraciek, on sa citil v klude na placi a v okoli, lebo tam nemal nikdy pocit ohrozenia - nikdy k nemu ziaden pes nedobehol, neohrozoval ho, neprovokoval. ani v okoli stadiona - tam maju vsetci psy pod kontrolou. coz napr na ob nemam uplne ten pocit. teda, bola som len na par pretekoch kuk, ale tam mi to prislo viac take kontaktne. aj ti rozhodcovia sa tak s velkou nevolou pozeraju na agresivne psy... na vsestrankach je to take viac benevolentnejsie, mi to nepride az tak prisne v tomto.

no a co sa tyka toho neriesenia. ako ste tu aj niekde pisali, ze novy plac - problem, ze si musi zvykat a tak. to je podla mna jedno s druhym. mne pes nikdy neriesil plac. aj ked prvykrat bol niekde, on fungoval, akoby tam cvicil odjakziva. ziadne zoznamovanie s placom nebolo. a uz od stenata.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Skušobný poriadok Obedience

Poslaťod kellee » Pon 19.03.2018 17:24

ale to moze byt aj plemenom, nie? Na Ob co viem tak dokonca psy vo vyssom stupni zbadali bobo a bolo po skuske :lol:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Skušobný poriadok Obedience

Poslaťod wer » Pon 19.03.2018 17:28

vsak jasne, ze aj plemenom. :ha:

co myslis pod "bobo"?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Skušobný poriadok Obedience

Poslaťod kellee » Pon 19.03.2018 17:32

nejaky obraz, ci nakres na stene :lol: realne sa to stalo
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Skušobný poriadok Obedience

Poslaťod elfinka » Pon 19.03.2018 17:49

Wer, a niekedy si šla aj tak, že úplne na nové rovno na skúšku?
Akože, keď viem že to môj pes rieši tak sa prispôsobím, ale vlastne ma celkom zaujíma, či to že rieši je skôr normálka alebo skôr jeho špecialitka (z toho čo vidím okolo seba mi vychádza zatiaľ, že kto chce top výsledky ten to rieši aj s dobrým psom)

Inak títo čo som spomenula tam na bedni po sebe vrieskali a zazerali :lol: a predsa na place to dávajú.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Skušobný poriadok Obedience

Poslaťod wer » Pon 19.03.2018 17:50

Ja som na domacom len dvojku skladala. :lol: aj trojku sme chceli dat v ramci kvalifikaciek..
On si presiel vela placov za zivot, ale nikdy som nemusela riesit
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Skušobný poriadok Obedience

Poslaťod Lindchen » Pon 19.03.2018 18:12

elfinka píše:To je pocitovo z treningov, ci z pretekov? :angel:

Akože mám pocit, že ľuďom neodchádzajú psy z odloženia? :ha: Nie, samozrejme, že z pretekov.

Offtopic: Som zmätená. "Bobo" je obraz na stene? Lebo bobo sa hovorí deťom na boľačku :aaa: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Skušobný poriadok Obedience

Poslaťod wer » Pon 19.03.2018 18:17

Offtopic: mozno bubo tam malo byt
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Skušobný poriadok Obedience

Poslaťod elfinka » Pon 19.03.2018 18:21

Ja som si predstavila hovno niekde pri aportovacej cinke alebo v stvorci :haha:

Som si to zratala, zatial sme cvicili na 25 roznych placoch. A riesi stale velmi. Co uz, ked je taky pes, clovek sa musi prisposobit.

Wer - a na kvalifikackach je oficialny trening ci nie?
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

PredchádzajúciĎalší

Späť na Obedience