Aport

Re: Aport

Poslaťod Shel-chan » Sob 02.12.2017 17:10

wow :love:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5363
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Aport

Poslaťod pigie » Ned 03.12.2017 14:12

Baby, ja umrem. KOV - ziaden problem!!!! Len prvy kontakt. Inak to nosi jak drevo :haha: :haha: :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Aport

Poslaťod wer » Ned 03.12.2017 16:20

pigie, klobuk dolu pred tvojimi schopnostami a trpezlivostou. :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Aport

Poslaťod pigie » Ned 03.12.2017 20:37

Nie, nie, za to co pises, dakujem hlavne vam, ze ste mali so mnou trpezlivost a schopnost ma k tomu doviest :aaa: :poklona:
Uplne bezproblemu to aportuje. Ked vyrobim dalsiu cinku, tak pridam video. Ja sa priznam, ze som prvy pokus aj "natacala" a tak som sa tomu tesila, az sa pochvalim, a ked som sla vypnut nahravanie, som zistila, ze som ho nezapla :haha: Ale tak nevadi. Cinku si otukal behom par prineseni, ono mu je ten kov uplne rovnako neprijemny ako to drevo a najvacsi problem bol v tom, ze to bol novy aport, inak to vyzeralo ako drevena :heh: Cinku provizornu, lahku z trubky a kartonovych bocnic uz svojim burlivym aportom rozbil na marne kusky, takze musim vyrobit normalnu celokovovu. :heh: Som myslela, ze tuto provizornu budem mat dlho, kym si zvykne, tak ako som dlho mala tu latkovu, ale tak vobec mi to nevadi, ze sa s vyrobou musim poponahlat :aaa:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Aport

Poslaťod pigie » Pon 04.12.2017 21:12

Som sa tesila predcasne. On sa boji kovovych bocnic :haha: :haha: :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Aport

Poslaťod Lindchen » Pon 04.12.2017 21:14

Nieee :haha: :haha: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Aport

Poslaťod majjuna25 » Pon 04.12.2017 21:19

perfektný je :hi: a tie otočky, super :aaa:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Aport

Poslaťod vavrena » Uto 05.12.2017 19:28

Je parádny, fakt! :heh:
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Aport

Poslaťod pigie » Uto 05.12.2017 20:22

Ale mrcha je to hnusna. Ho zas musim lamat, lebo ten kovovy vydava iny zvuk, ma leskle bocnice... Ach, stoji ma to vela sebaovladania, aby tu do par dni nelezala jedna stvornoha mrtvolka v nasom dome :heh: A ten nestastny vyraz opat... Stacilo pridat kovove bocnice a som na uplnom zaciatku aportu. Ani sa priblizit :prd: Ale ma smolu, do huby to bral bezproblemu ten kov, bude to brat aj s tymi bocnicami. Rozmyslam, kto z nas dvoch dostane skor infarkt :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Aport

Poslaťod Silvuch » Uto 05.12.2017 22:56

strasne je rychly, s nim by sa dalo robit aj agility. :hih:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Aport

Poslaťod pigie » Ned 10.12.2017 21:54

Maly update, akoze co tomu psovi presne vadi? Oblepila som bocnice lepiacou paskou na krajoch, aby tak neklepli, kedze vzhladom na pocasie s nim cvicim najma doma ten aport a on a zvuky, staci, aby ta cinka skrkla 1cm po dlazke a konecna... :ach: Zmena obrovska, ovela mensi strach, hoci to bola "nova cinka". Vonku urobil okolo takeho aportu len jednu otocku a doniesol v pohode par krat za sebou. Tak som opat dala prec dolu lepiacu pasku. Strach spat, hoci to nemalo o co klepnut :pac: Jak Simpson skrti Barta, tak ja tak skrtim toho psa v duchu asi 50x za den a dnes pri tom aporte som v duchu pocula chrupnutie chrupavky uz :heh: To je tak vymyslavy pes, tohto sa bojim, tohto az tak nie, ale ked je toto tuto takto, tak hej, toho uz sa bojim, ale zase, ked budes stat tuto a bude toto zarovno s tymto, tak sa toho bat nebudem, atd atd. Kebyze chcem taketo nieco, tak nabuduce si kupim robopsa a naprogramujem mu uplne nahodile spravanie :prd: A potom hlavne vypnem, ked ma to prestane bavit :haha: On fakt nema problem s tym materialom, on ma problem s vydanim ineho zvuku. Ma trafi z neho raz urcite, na 100% :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Aport

Poslaťod Lindchen » Pon 11.12.2017 9:52

Inak to nie je až tak ojedinelé, že psy majú problém v OB s kovovou činkou práve kvôli zvuku :angel: . Tvoj problém to síce nerieši, ale zďaleka nie si jediná :lol: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Aport

Poslaťod pigie » Pon 11.12.2017 9:56

Tak su to vsetko jelita :haha: Hugo zase kov moc nechcel kvoli pocitu v papuli, zvuk mal u prdele :heh: Ale tam nebol strach, takze dostal natlacene, ze nezajem, ci sa ti to lubi alebo nie a bolo :heh: A vlastne to to je tak aj u tohto :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Aport

Poslaťod pigie » Str 13.12.2017 14:53

Som vas chcela pobavit ako k tomu leze po bruchu, do vcera to tak totiz robil. Krasne vystartoval , pred cinkou zabrzdil, lahol s trasucimi natiahnutymi zadnymi nohami, na bruchu sa priblizit a aspon 5x to skusit vziat, kym to vzal do papule. A z lahu startoval spat ku mne, lebo co keby ho ta cinka zozrala, nemoze ist blizsie... A dnes uz to vypada inak. Takaaaaa skoda. Som sa na tom pucila do vcera :heh: A dnes nie a nie to predviest :heh: A tak len takto, ze to s nim nie je az take zle. Ju bude milovat rovnako ako drevenu za tyzden :heh: Este tazsiu musim vyrobit a som zvedava, ci aj tam budu take kulehy alebo uz mu to tak vadit nebude.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Aport

Poslaťod hisham » Str 13.12.2017 15:03

On je taky zlatuckyyyyy :love: Jak ju drziiii a nepusti, aj ked mu ocividne nie je po voli :heh: Super praca :jop:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

PredchádzajúciĎalší

Späť na Obedience