Aportovanie

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

aportuje váš hafan pravidelne??

áno
105
58%
vôbec
26
14%
podľa času a nálady
50
28%
 
Celkom hlasov : 181

Aportovanie

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 02.10.2007 16:01

aj vaši psíci tak milujú aportovanie???
ten môj Badáč strašne...vždy sa tak valí za tou loptičkou :heh: ale zase odbehne najviac 7krát a potom mi pchá loptičku do ruky,ale už sa mu nechce za ňou behať..ale tie prvé razy sú bezchybné
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Larra@dogs » Uto 02.10.2007 16:37

....júúúúj... naši psíci strašnééé :jupi: .. keď naši vlčiaci vypália z kotercov hneď schmatnú čo im príde pod zuby a okamžite ma s tým začnú prenasledovať, obiehať a tlačiť mi to do rúk... :lol: sú CHORÉ Z APORTOVANIA :smile:
Larra@dogs
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 232

Poslaťod MisheliQ » Uto 02.10.2007 17:53

eeh, thak to môj pes, keď mu hodím..tak on akože beží za loptičkou, aj do nej kusne...no potom sa od nej vzdialí a začmuchá sa do niečoho v tráve :ha: a tak sme naučili povel prinesa už sa len tak z toho aportovania nevyvlečie :D a tak noo môžem povedať, že sa mu to aj tak páči :smile:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 02.10.2007 19:35

MOj rad lovi hodene veci, ale neda ich spat. Az ked ich rozkuse. POtom mu hadzem tie zbytky (PETflase, palicky, rolku s toaletaku...) a potom je koniec hry :lol:
Takze aportovanie sa to neda nazvat.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Mininka » Uto 02.10.2007 19:59

aportovanie?ked hodim orfikovi doma lopticku ide za nou a necha ju tam lezat.aj ked mu hadzem kosticku,proste ho to nezaujima.jedime co sa da povazovat,ze aportuje ked mu hodim plysoveho potkana,tak za tim leti a prinesie aj ked sa onho potom tahame.vonku sem tam palicku prinesie inak ho to vazne velmi nezaujima..mozna casom.
Mininka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 82
Bydlisko: Skalica

Poslaťod archelsa » Uto 02.10.2007 20:06

môôôj vôôôôbec..vyzerá to asi takto
aportík si nevšíma..akurát keď ho hodím tak sa sthne a beží ako šialený k nemu....buď po ňom skočí alebo ho len oňuchá a odíde. Ak po ňom skočí tak si k nemu ľahne požuje raz-dvakrát a ide preč

neviem asi je to tým , že je potkaniar...si myslí , že loví myši :heh:
Obrázok
archelsa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Sabinov

Poslaťod Bendy » Uto 02.10.2007 21:30

No ja sa tiez nemam cim chvalit, skusala som uz aport viackrat, ale iba co sa vonku strapnujem, ja tam ako sprosta zahadzujem kadejake veci a Sita si to ani nevsimne a bezi napriklad na opacnu stranu, obnuchavat nejake kriaky.... :heh: Ja to idem teda zase zdvihnut, cize aportujem vlastne JA!
Iba raz v zivote aportovala, to ked pes priatelovych rodicov aportoval a ona mu tu lopticku zavidela, tak aj ona za nou bezala, mozno je to najlepsi sposob ako ju na to navnadit... :ahoj:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod archelsa » Str 03.10.2007 14:19

práve hádžem arčíkovi loptičku a on mi ju nosí až z chodby! Juhuuu :jupi: škoda no, že vonku to nerobí....ale on ju nedoniesie celkom ku mne ,,len si predomňa ľahne, ale aj to je pokrok...no idem mu ju vziať lebo ju rozžvíka na márne kúsky :smile:
Obrázok
archelsa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Sabinov

Poslaťod MisheliQ » Str 03.10.2007 14:43

možno by pomohl povel prines, lebo aj Caesar patril k tým vášnivcom, ktorí sa za nejakou vecou rozbehli pričom človek už už očakával, ako sa ich pes ku nim obráti, tu vec im donesie a bude žiadať jej ďalšie hodenie...ale opak bol pravdou, pes sa za tou vecou buď len rozbehol alebo do nej aj kusol..no po chvíli okolo nej prešiel a venoval sa svojim ,,dôležitejším" veciam..a tak, keďže takéto fígle na mňa využíval aj Caesarik, pričom ja som napäto očakávala, že odhodenú vec donesie, naučili sme sa povel prines..s tým, že si musí predo mnou sadnúť aj a hračku držať dovtedy, dokým si nesadne a ja si ju nezoberiem :smile: /to je len taká mini rada hey, nijak inak ju nechápte, tu radu/
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod lusy » Str 03.10.2007 14:52

pre naucenie aportu mozete cvik rozdelit na tri casti s povelmi: drz, ku mne a pust.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod MisheliQ » Str 03.10.2007 15:02

lusy píše:pre naucenie aportu mozete cvik rozdelit na tri casti s povelmi: drz, ku mne a pust.

tvoj psík aportuje aj nejako profesionálne? /pýtam sa preto, že či sa tie povely, ktoré si tu dala, využívajú pre tých, čo ich psy aportuju..alebo tie povely ma každý rôzne?/ :smile:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod lusy » Str 03.10.2007 15:23

skor by som tieto povely vyuzivala pri psovi, ktory o aport nema az taky zaujem. ja mam zatial stena, takze o nejakom profesionalnom aportovani sa neda hovorit. ale on uz od malicka, ked som mu hodila nieco, tak mi to nosil do ruk. ale pouzivam rozdelene povely niekedy vonku, ak ho nahodou nieco pri bezani za aportom zaujme. je dolezity povel drz. vela psikov za aportom bezi aj ho zoberie do papule, ale po chvili pusta. ale co sa tyka ucenie aportu na to potrebujes vediet, kde ma pes nedostatky a podla toho sa zariadit pri vycviku.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod MisheliQ » Str 03.10.2007 15:51

jo jasné, noo thak fayn..dík za odpoveď
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod janka » Sob 20.10.2007 13:22

Môj Badko miluje aportovanie :ha: keď mu loptičku hodím hoc aj 16-krát za sebou vždy mi ju prinesie..čo sa týka Scoobyho zatiaľ ho mám len týžden aj pár dní-tiež má rád aportovanie.Najprv som hodila loptičku badymu nech ju prinesie,a potom to Scooby len zopakoval :ha:
janka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Pozdišovce

Re: vášniví aportéri

Poslaťod Kača » Pon 10.12.2007 19:14

Lenka.Buddy píše:aj vaši psíci tak milujú aportovanie???
ten môj Badáč strašne...vždy sa tak valí za tou loptičkou :heh: ale zase odbehne najviac 7krát a potom mi pchá loptičku do ruky,ale už sa mu nechce za ňou behať..ale tie prvé razy sú bezchybné


Moja bíglica vobec.. možem jej hádzať všeličo.. konáre, loptičky, hračky... maximálne sa za tým ozbehne, a potom jej to je ukradnuté :ua:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Ďalší

Späť na Iné Športy