Pasenie

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Re: Pasenie

Poslaťod Silvuch » Uto 26.08.2014 10:46

Skúšky už u nás tento rok nebudú, a ako som počula, tak po klubovej schôdzi je otázne či vôbec nejaké klubom organizované pasenie bude. Keďže sa nejakej členke nepáči, že klub pasenie organizuje. Asi je lepšie venovať sa s ovčiarskymi psami výstavám :ach:

už aj tu ? :plac: :plac:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Pasenie

Poslaťod Sezen » Uto 26.08.2014 13:23

Shel-chan píše:Tak kazdy klub podla mna zacinal s piatimi nadsencami :no: a aspon by sa na vas ostatni clenovia neskaredili, ze robite so psami nieco co ich bavi :lol:
Mno nic, nechcem byt off-topic. Len tito "nahodni ucastnici" mi urobili skrt cez rozpocet, preto vravim, ze s nimi treba nieco robit :heh: Inak budeme na tie HWT-cka chodit roky kym to zrobime :heh:

sent from my Samsung Galaxy i927 Glide via Tapatalk


Na klub treba aj niečo viac ako len nadšenci, nemyslím si že je tu niekto, kto by ho chcel viesť :lol: .

Ty chceš ísť do Turian na HWT, tie sú ale voľné, nie? Myslím že plno je len na školenie. Skús sa opýtať Laury.

hruska píše:WTF? A co by mal akoze klub zastresujuci bordery organizovat?


Výstavy hruska, výstavy :lol: to je to pravé pre ovčiakov.
Obrázok
Sezen
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1581
Bydlisko: Zvolen

Re: Pasenie

Poslaťod Shel-chan » Uto 26.08.2014 17:05

Sezen, ja neviem, ja som si len isla po prihlasku a na stranke som namiesto prihlasky nasla len to, ze kapacita je naplnena... :( Skusim asi napisat, lebo som si predtym chcela u vas v Bystrici aj trening vybavit, aby sme nesli uplne "z gauca", ale... :nwm:

sent from my Samsung Galaxy i927 Glide via Tapatalk
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Pasenie

Poslaťod gaidheal » Uto 26.08.2014 20:53

Sezen píše: tak po klubovej schôdzi je otázne či vôbec nejaké klubom organizované pasenie bude. Keďže sa nejakej členke nepáči, že klub pasenie organizuje. Asi je lepšie venovať sa s ovčiarskymi psami výstavám :ach:


:pac: tak toto už nie je ani sranda, a že klub pastierskych psov .... kam ten chov smeruje ... :ua: :ua:

Shel-chan píše:... Mozno by sa mal zalozit klub priaznivcov pasenia od vsetkych plemien a organizovali by sa veci pre ludi, ktorych to zaujima, tak ako su kluby agility a sportovej kynologie... hmmm



:jop: :jop: :jop: mladým nadšencom patrí svet, máte vo mne prvého člena :yes:
gaidheal
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 531

Re: Pasenie

Poslaťod Shel-chan » Štv 28.08.2014 1:18

Gaidheal, no dovoool, ja chcem byt prvy clen ked som to navrhla! :hi:
Ja len nemozem organizovat lebo som trapna a mam len prveho psa a technicky vzate vlastne len vlohy urobene a oviec presne 0 kusov ale niekto by sa mal hecnut... :angel:

Inak ale ze? Uz to ani nie je smiesne... Mozno by terajsie kluby mali premenovat zo setlandskych a skotskych a australskych a neviemakych ovciarskych psov na klub setlandskych a skotskych a australskych vystavnych psov :joint:
(Prosim brat s nadsazkou bolo to myslene ako vtip)

sent from my Samsung Galaxy i927 Glide via Tapatalk
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Pasenie

Poslaťod kellee » Štv 28.08.2014 11:04

aj ja sa hlasim :smile:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Pasenie

Poslaťod gaidheal » Štv 28.08.2014 11:41

Shel-chan píše:Gaidheal, no dovoool, ja chcem byt prvy clen ked som to navrhla! :hi:
Ja len nemozem organizovat lebo som trapna a mam len prveho psa a technicky vzate vlastne len vlohy urobene a oviec presne 0 kusov ale niekto by sa mal hecnut... :angel:



veď ty budeš predsa predseda, keď si to navrhla :jupi: (či vlastne aj ten člen, no tak dobre, budem druhý člen)
a vôbec nie si trápna a myslím, že organizovanie nemá nič spoločné s tým, koľko máš psov a oviec a aké úspechy za sebou.
Ale keď si to tak vezmeš, tak nejak vznikol aj coursingový klub, tiež len pár nadšencov sa do toho pustilo... :yes:
gaidheal
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 531

Re: Pasenie

Poslaťod Shel-chan » Sob 30.08.2014 12:53

Gaidheal nestras... ale mozno by sa hodilo to v Turanoch prebrat :no:
Lebo nakoniec idem :lol: Zuzka mala pravdu, vraj len skolenie je plne, takze sa snad uvidime :ahoj:
Nejde potom niekto nahodou z Turian do Ba autom, co by sme sa k nemu vedeli "socknut"?

hruska píše:Samozrejme je to rozdiel, rovnako ako je rozdiel seltia a bocka :) Ale k oveckam by som chcela skusit ist, aspon kuk

Drzim palce s tymi oveckami... ze by sme sa s malou videli v Turanoch? :angel:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Pasenie

Poslaťod hruska » Sob 30.08.2014 15:12

Offtopic: aj som mysela, ze by som sla kuk aj s nou, potom mi doplo, ze nijak raz nebudeme splnat ockovacie podmienky :ua: a besna je urcite :heh: chcela by som ju vidiet ako reaguje, aspon teda ci by ich vobec registrovala, lebo asi by sa priamo k ofcam nedostala.
A vlastne ani neviem, ci dojdem ja sama aspon pofotit, ale to je jedno, lebo k fotkam sa aj tak asi nedostanete :heh:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Pasenie

Poslaťod Shel-chan » Ned 31.08.2014 3:14

Offtopic: Ak by ste splnali ockovacie podmienky, mozes ju prihlasit na vlohy :prd:

A jak ze by sme sa ku fotkambnedostali? Kazdy den sedemkrat v tyzdni ti budem pisat :lol:


sent from my Samsung Galaxy i927 Glide via Tapatalk
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Pasenie

Poslaťod hruska » Ned 31.08.2014 6:50

No len je trocha problem so splnenim tych podmienok :ua:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Pasenie

Poslaťod Phoenix7 » Pon 01.09.2014 20:38

Ahojte, nechystate sa niekto 13.9.2014 na skusky v Hamiltonoch pri Brne ?? :smile:
Phoenix7
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 76
Bydlisko: Bratislava

Re: Pasenie

Poslaťod hruska » Uto 02.09.2014 14:38

Nechces prist radsej do Turian teraz cez vikend? :angel: (aj ked ja este furt neviem, ci mam volno alebo nie :pac: )
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Pasenie

Poslaťod gaidheal » Str 03.09.2014 5:26

Shel-chan píše:Gaidheal nestras... ale mozno by sa hodilo to v Turanoch prebrat :no:


ja sa do Turian žiaľ nedostanem, ale keď by bol ten klub pre všetky plemená, tak sa môžem zúčastňovať akcií aj so zvyškom svorky, už trénujeme:
Prílohy
0902c.JPG
gaidheal
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 531

Re: Pasenie

Poslaťod Shel-chan » Štv 04.09.2014 1:10

Gaidheal, super :haha: ja prihlasim aj Kesynku - ta ma sice radsej kamziky, ale kedze tie su na nu trochu prirychle, urcite si ovce oblubi :haha:

No nic. Oficialne hlasim, ze nadej pred skuskami si este zatrenovat nam nakoniec padla, takze Sheimatko pride do Turian zasa jako neriadena strela a nebudem sa divit, ak sa nam podari este horsi vysledok, ako minule :heh: Vsetci budu mat za ulohu sa otocit, ked pojdeme, nech to fiasko neuvidia :heh:
Offtopic: ((ja sa tak strasne bojim :aaa: ))
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné Športy