Skok cez prekážku

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Re: Kondička vašich psíkov

Poslaťod luckyA » Str 18.02.2009 20:27

mno moj skace pekne, dufam,z e aj mala tak bude skakat :smile: a nebudem musiet pouzivat taketo vynalezi
luckyA
BANNED
 
Príspevky: 203

Re: Kondička vašich psíkov

Poslaťod Nyssa » Str 18.02.2009 20:29

hlavne pozor so skákaním kvôli kĺbom, nemáš sa kde ponáhľať
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Kondička vašich psíkov

Poslaťod johny5 » Štv 19.02.2009 7:06

Vsetko je do casu.Teraz skace casom nemusi.Staci mala chybicka,ina prekazka ine psi ine prostredie iny pristup atd.Treba ist na to postupne a s rozumom
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: Kondička vašich psíkov

Poslaťod luckyA » Štv 19.02.2009 14:45

no jo, saq tom us skusame pol roka
luckyA
BANNED
 
Príspevky: 203

Re: Kondička vašich psíkov

Poslaťod johny5 » Štv 19.02.2009 17:46

to je dooost maalo
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: Kondička vašich psíkov

Poslaťod luckyA » Štv 19.02.2009 19:18

no jo, ale zasa , ked zacne s s bernakom skakat do 2 rokov,tak mozes ist jedine tak svinskym krokom k vetovi, ze ma znicene klby
tak som si radsej pockala do 3 rokov a pridavala postupne od 50 cm vyssiea skoncili sme pri 110 a bez dotyku :pac:
a kedze ho do dost bavi tak sme skusili agility :smile: , nehovorim ze s neho bude brderka :ha: ae pouzitelny myslim ze by aj celkom bol, okrem tej hojdy a kladiny myslim, ze to zvladne :lol: ale o je etse daleko, ale citala som teraz vo faune o jedinej fene bsp , ktora skace zavodne agility-cechy , zaujimavy clanok :prd: :dance: :rock: -tie smajliky ... hh
luckyA
BANNED
 
Príspevky: 203

Re: Skok cez prekážku

Poslaťod Bubinko » Pon 25.04.2011 21:13

Moj havo skace dost vysoko na to , ze je to yorkshirsky terier :jop: ma strasne rad pohyb aj dogfrisbee :yes: :aaa:
Bubinko
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38

Re: Skok cez prekážku

Poslaťod AgiKokre » Uto 02.08.2011 17:59

moj americký kokeršpaniel skáče do výšky 1m a do dlždy 130cm podla mna je to na kokra dost na cvičáku niektoré vlčiaky neskočia 1m a skáče čisto nedotýka sa prekážok a naučila som ho to tak že ked sa dotkol nedostal nič
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Predchádzajúci

Späť na Iné Športy