Posilovanie - záťažový postroj

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Posilovanie - záťažový postroj

Poslaťod Ulfheiðr » Str 19.12.2007 17:09

Tak ma napadla jedna vec. Ak ideme ráno na bicák, tak poobede je čert už zase ready to use aja som zúfalá, lebo on sa skrátka nedá unaviť.
MOžno by som mu vyrobila záťažový postroj, žeby tá poobedná prechádzka v lese bola trochu kludnejšia. Prešiel by sa trištvrte hodinku s týmto a bol by hádam spokojný.
Tiež ma napadlo, že to môže byť cesta pre tých, ktorým sa nechce so psíkom nejak extra behať, alebo to psíkov nebaví no a takto by mohli trošku pocvičiť a zhodiť prebytočné gramy.
Čo vy na to?
príklad je napríklad tu: http://www.shop.mraja.net/Postroje/Zatazovy
:smile:

Ja by som si to asi chcela vyrobiť, s tým, že závažia by boli pytlíčky s pieskom v tých kapsičkách na postroji. Ako isto, olovo je ťažšie, ale nemám..
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Štv 20.12.2007 6:57

Ty voe...to by mojho zlomilo v polke jak slanu tycinku :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 20.12.2007 8:41

ja som tiež rozmýšlala o tlaku na chrbát. ja mu dám "činečky" len dopredu na chomútik a na časť postroje, ktorá je na kohútiku, tam dozadu určite nie.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Štv 20.12.2007 8:47

hm, veru neviem, tymto mu nadobudnes taku kondidku, ze bude neunavitelny uz uplne nacisto. :ha:
skus nejake aktivity na psychicku zataz - vyhladavanie predmetov, nejake triky, abo nieco na ten sposob :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 20.12.2007 8:49

Všetko márne, on je mukel. :lol: už som to skúšala. Chcela som aj coursing, ale po dvoch rozbehoch ho to prestalo baviť.
Jedine, že by sme sa šli voziť autobusom, to ho na hlavu unaví, ale je to drahé..
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Štv 20.12.2007 8:57

coursing sme aj mi skusili...nebavilo...vonku nebavi nic :ua:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 20.12.2007 9:01

hm, možno to robíme zle.. ale postupovala som presne podľa návodu na vipet stránke, tak neviem. jeho by bavil ten ozajstný coursing, za zajačikom :ach:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Štv 20.12.2007 9:05

:ach: no ved to...ja som skusila staru kozusinovu capicu po babke...a nic...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re:

Poslaťod ...repr^zent » Ned 20.04.2008 11:01

Ulfheiðr píše:Jedine, že by sme sa šli voziť autobusom, to ho na hlavu unaví, ale je to drahé..
Ked mas elektricenku, tak to nemusi byt drahe, pokuta za psa je 70,-.... :heh: :joint:
Inac sused ma pitbullku, ktoru nemoze pustat a ta nosi 3kg postroj skoro stale, akurat ked idu pobehat niekam do vinohradov, kde sa moze vybehat na volno, tak jej postroj da dolu.
Aj psy majú zlé dni, možno dnes je ten deň a ja som ten pes!
Warriors
...repr^zent
Šteniatko
 
Príspevky: 78
Bydlisko: BA

Re: Posilovanie - záťažový postroj

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 22.04.2008 8:01

Nemáš prehľad, či sa to nedá kúpiť aj v kamenných shopoch tu v BA? Videla som to zatial len na nete. Dík :no:

p.s. električenku nemám :nwm:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Posilovanie - záťažový postroj

Poslaťod ...repr^zent » Uto 22.04.2008 9:20

O kamennych obchodoch nemam tucha, skusim zistit a ten sused to ma spravene z normalnych vodiacich popruhov, za par supov. Akurat nakupil v rybarskych potrebach olovka a tie tam pripaskoval izolackou. Nejako moc zle to nevyzera, splyva to na tej fene, je cierna.
Ty si baba, mohla by si si ich tam aj prisit z vonkajsej strany, tych oloviek je milion druhov a prakticky vsetky maju dierku. :no: Ja by som si to este trebars obsil tenuckym filcom. Urcite casom nieco take vykutim. Vyhoda tych oloviek je, ze sa daju pekne sumerne rozmiestnit a ze su to neni nejake bambule velke.
Tvojmu by IMHO stacila mensia vaha, tak 1 max. 2 kg, ta fena je fakt velka a silna, len ma nabeh na DBK, tak s nou moc nemoze behat, preto ma 3kg a pomalicky spaciruju po meste. Predne nohy ma zdrave a silne, na nich ma skoro vsetku vahu.
Aj psy majú zlé dni, možno dnes je ten deň a ja som ten pes!
Warriors
...repr^zent
Šteniatko
 
Príspevky: 78
Bydlisko: BA

Re: Posilovanie - záťažový postroj

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 22.04.2008 18:54

Ďakujem, rybársky obchod ma fakt nenapadol :jop: :pac:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Posilovanie - záťažový postroj

Poslaťod ...repr^zent » Uto 22.04.2008 19:24

Este k tym olovkam, mozno by bolo idealnejsie pouzit nejake vacsie sklenne korale, aj by to mohlo vyzerat hodne cool. :no:
Predsa len olovo je jedovate. Alebo tie olovka preventivne nafarbit, nalakovat. Este by sa dal kupt cin a odliat do sadrovej formicky presne ake by si potrebovala. Cin je ok, ale farbit tak isto ako olovo. To len keby niekto planoval na svetleho psa. :smile:
Aj psy majú zlé dni, možno dnes je ten deň a ja som ten pes!
Warriors
...repr^zent
Šteniatko
 
Príspevky: 78
Bydlisko: BA

Re: Posilovanie - záťažový postroj

Poslaťod NemesiS » Uto 22.04.2008 19:29

na viga ti to pomôže tak na pár týždňov odhadujem..na mesiac možno...
moja sherry je tiež ten typ, nezničiteľná a neunaviteľná psychicky a fyzicky....
potom naberie kondičku jak hovado a už to bude.

ono to podľa mňa veľmi súvisí s oddanosťou....vigo ťa má strašne rád a tým pádom pre teba urobí všetko...
ide až za hranice svojich možností.
Najhoršie je to mučivé čakanie na niečo, čo nikdy nepríde.
NemesiS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 875
Bydlisko: Sobrance(19)

Re: Posilovanie - záťažový postroj

Poslaťod ...repr^zent » Str 23.04.2008 5:44

Kondicku urcite naberie, ale ta vaha tam bude vzdy, zase na terminatora sa nepremeni. Ten postroj mu moze nasadzat nepravidelne, potom by si zvykal este tazsie, resp., nasadi mu ho, ked si bude chciet od neho trochu oddychnut. :smile:
S tou oddanostou, to skor vidim tak, ze su proste take plemena. Cim su povodnejsie, tym viac energie. Taky vlk nema problem spravit denne 100km, skuste to chciet po americkom bulldogovi. :ha:
Aj psy majú zlé dni, možno dnes je ten deň a ja som ten pes!
Warriors
...repr^zent
Šteniatko
 
Príspevky: 78
Bydlisko: BA

Ďalší

Späť na Iné Športy