Psí fitness / Dog Fitness

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Re: Psí fitness / Dog Fitness

Poslaťod Nisus » Pon 11.01.2021 2:30

Fu neviem, s tým som sa ešte nestretla. Každopádne neobalený polystyrén skôr nie ako áno, lebo všade budeš mať odrobinky a ak obalený, tak podľa mňa sa to čoskoro zničí. Pazúrmi to rozgniavi. A to akože balančné by malo byť?
Čo sa týka tých pozícii tak:
Rock Back Sit to Push Forward Stand - zadné fixované, predné pritiahne k sebe do sedu a potom prednými vyhopne akoby vpred do postoja
Kick Back Stand from a Sit (Tuck sit) - predné fixované, zadné "vykročia" alebo hopnú vzad (precvičujú sa svaly zadných končatín)
Sphinx down - predné aj zadné fixované a pes sa poskladá dole. Predné labky pod ramenami, zadné pod bedrami. Zapájajú sa svaly predných končatín, zadných končatín a brucho.
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1741

Barfer.sk

Re: Psí fitness / Dog Fitness

Poslaťod Nisus » Pon 11.01.2021 4:19

straka, písala si, že na ježkoch si ho nevieš predstaviť. Úprimne? Ani ja. To ti ozaj netreba...ja by som pri ňom riešila tak klasickú balančnú podložku (takéto čosi https://i00.eu/img/652/564x564fa/alvqwski/2731.webp) a možno disk. A potom vodu :lol:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1741

Re: Psí fitness / Dog Fitness

Poslaťod straka17 » Pon 11.01.2021 9:15

Och, že ma tá podložka nenapadla :lol: Aký disk máš na mysli? Toto? https://cdn.myshoptet.com/usr/obchod.do ... g?5f60c456
straka17
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 438

Re: Psí fitness / Dog Fitness

Poslaťod clupko » Pon 11.01.2021 9:54

z polystyrenu obaleneho kobercom sme mali schodik do auta. to sa nema ako drobit, a je to velmi pevne. ale na taketo cvicenie by som to nepouzivala, lebo to je extremne lahke, a ked pes stupil na kraj, tak sa to cele preklapalo - pri nastupovani/vystupovanie z auta to treba pridrziavat aspon nohou.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1674
Bydlisko: za horami

Predchádzajúci

Späť na Iné Športy