Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Kalendár

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Kalendár

Poslaťod Bibiana » Pon 01.09.2008 13:11

Vážení a milí dogfóraci :lol:

Chceme docieliť aby KALENDÁR obsahoval čo najviac udalostí a tak sa ho snažíme plniť najrôznejšími zaujímavosťami. No samozrejme nemôžeme vedieť o všetkých blížiacich sa akciách a preto sa obraciame so žiadosťou o pomoc na Vás.
Ak máte tip na zaujímavú akciu zo sveta psov, ktorá sa bude konať na Slovensku a mohla by zaujať aj ostatných neváhajte nám o nej napísať- či už cez SS moderátorom alebo vložením nového príspevku do tejto témy. Zároveň Vás žiadam, aby ste sa predtým než svoj tip pridáte uistili, že sa daná akcia v kalendári už nenachádza.
Udalosti sa budú postupne pridávať a zároveň sa to tu bude premazávať.

Vopred ďakujeme :)
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: Kalendár

Poslaťod Vikiki22 » Uto 08.02.2011 22:37

Dnes som uživila nás kalendárik. Pridala som všetky známe výstavy na Slovensku, popísané na DF (CACIB, CAC, OV, ŠV, KV...). Čoskoro pridám aj ostatné udalosti. :ahoj:

EDIT: Pridané aj preteky agility.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod tera » Pia 11.03.2011 19:08

priznávam, že o kalendári som doteraz nevedela :hi: super nápad :jop:
tera
Big Dog

Poslaťod Vikiki22 » Pia 13.12.2013 17:39

Nové fórum, nový kalendár. Odteraz sa budem snažiť dávať do kalendára všetky hlavné udalosti z kynologického sveta, hlavne, ktoré sa budú konať na Slovensku. Udalosti budú farebne odlíšené pre lepšiu orientáciu a každý si môže sledovať "svoju farbu", ktorá ho zaujíma. Kategórie:
- výstavy psov (červená farba),
- agility (modrá),
- športová kynológia/obedience (zelená),
- dogfrisbee/dogdancig (fialová),
- ostatné športy (dostihy, coursing, záprahy...) (oranžovohnedá).
Týmto aj Vás, užívateľov, žiadam, aby ste dali vedieť o akejkoľvek udalosti, ktorá sa bude konať v 2014, mne v SS alebo v tejto téme. Ďakujem. :ahoj:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Späť na Oznamy