Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Novinky na fóre

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Images.DogFórum.sk

Poslaťod Administrátor » Pon 11.02.2008 15:07

Dnes bola zvýšená kapacita pre vaše fotky na 4 MB
Administrátor
Administrátor

Barfer.sk

Novinky na fóre

Poslaťod Administrátor » Uto 23.09.2008 17:29

Príspevky napísané do kategórie " Voľná diskusia " sa odo dňa 23.09.2008 18:26 hod. nebudú počítať do celkového počtu jednotlivého užívateľa.

Pridaná sekcia " Hry " odo dňa 23.09.2008 18:38 hod.
Administrátor
Administrátor

2. Narodeniny - novinky

Poslaťod Administrátor » Str 12.08.2009 23:00

Určite ste si už mnohí všimli, že DogFórum dnes oslavuje svoje 2. narodeniny.
Ako aj minulý rok sme pre Vás prichystali nejaké prekvapenia.

Ako prvú by som spomenul DogFórum Mapu.

Vďaka nej môžete zistiť kto z užívateľov kde býva a či sa náhodou niekto nenachádza vo Vašom okolí.
Mapu nájdete v hornej lište pod headerom, alebo po kliknutí na tento link:

mapa.php

Všetky Vaše postrehy a nápady ohľadne mapy píšte do tejto témy: viewtopic.php?f=1&t=6679

Ďalej na fórum pribudla nová Galéria. Keďže stará neposlúchala, bolo sa treba poobzerať po novej, ktorá má budúcnosť, pretože sa ďalej vyvíja a je pravdepodobné, že časom do nej pribudnú nejaké nové vymoženosti.
Bohužiaľ sa nám nepodarilo preniesť fotografie zo starej do novej, ale verím, že si svoje albumy vytvoríte opäť.

Galériu nájdete v hornej lište pod headerom alebo po kliknutí na tento link:

gallery/index.php

Všetky Vaše postrehy a nápady ohľadne galérie píšte do tejto témy: viewtopic.php?f=1&t=6680

Ďalej už nasledujú iba také menšie novinky.

• Ako prvé spomeniem, že máme nového grafika, alebo skôr grafičku. Stala sa ňou užívateľka "mirik", verím, že sa Vám budú jej práce páčiť tak ako vedeniu.
  • V najbližších dňoch Vás budeme informovať o zmene pravidiel a štruktúry našej Inzercie.
  • Ďalej Vás poteším správou, že sa bude zvyšovať maximálna výška obrázku v podpise.
  • A nakoniec taká drobnosť, užívateľ, ktorý má v daný deň narodeniny, bude mať v každom svojom príspevku pod avatarom po celý deň malú tortu, aby to ostatným pripomenulo, že je to "jeho" deň.

Nakoniec pridávam štatistiky, ktoré sa podarilo vypracovať za dva roky existencie.

Počet príspevkov dosiahol počet: 262 000.
Počet tém dosiahol počet: 3782.
Počet užívateľov sa zastavil na čísle: 3870.

Denne sa v priemere napíše 355,59 príspevkov,
založí sa 5,18 tém
a registruje sa 5,25 užívateľov.

Verím, že Vás štatistiky tešia rovnako ako mňa, a dúfam, že budeme podobným rýchlym tempom napredovať aj naďalej.
Všetky vaše gratulácie a príhovory môžete vyjadriť v tejto téme: viewtopic.php?f=2&t=6681
Administrátor
Administrátor

Re: Novinky na fóre

Poslaťod sandrejka » Pon 09.09.2013 12:09

Pribudla sekcia "Výživové nároky podľa plemien" v časti Krmivá.
sandrejka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod sandrejka » Str 09.04.2014 9:04

Pre tých z vás, ktorým sa sezónny vzhľad fóra nepáči a pre tých, ktorí používajú staršie verzie prehliadačov a majú problémy s čitateľnosťou, sme pripravili "celoročný" vzhľad DF. :smile:

Aktivovať si ho môžete nasledovne:

Užívateľský panel - Nastavenie fóra - Môj štýl fóra - celorocny

Rovnakým spôsobom si môžete opäť zapnúť sezónny vzhľad. Pre všetky vzhľady (celoročný a sezónne) môže byť aktívny len jeden štýl rankov, to znamená, že celoročný vzhľad bude vždy kopírovať ranky z práve aktívneho sezónneho vzhľadu.
sandrejka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod sandrejka » Štv 22.05.2014 10:32

Na Dogfóre je viac ako 950 tisíc príspevkov, ich počet stále narastá, čo spôsobuje spomalenie chodu fóra. Preto bude prečistené od neaktuálnych tém a offtopic príspevkov aj z niektorých aktívnych tém, čo sprehľadní existujúce diskusie. Takisto plánujeme premazať Archív a niektoré staršie témy a príspevky z Voľnej diskusie.
sandrejka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod hruska » Štv 22.05.2014 10:33

hm
hruska
Multišampión

Poslaťod Jannka » Štv 22.05.2014 11:27

super napad !!!
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 12 z 12 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod sarach » Pia 23.05.2014 8:44

Tiež myslím, že nie zlý nápad. Veď niektoré príspevky sú posledne z roku 2008, tak asi moc žiadané niesú ... :no:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod vavrena » Pia 23.05.2014 9:05

Ja si tiež myslím, že super, lebo človek si chce aj občas prečítať celú tému, kto príde nový, ale množstvo OT a stovky strán danej témy ho odradia... A okrem nadčasových tém samozrejme, ako choroby, úrazy, a pod, tak kto si bude čítať veci z roku 2007 a 2008? Síce fajn sa špehuje podľa toho :heh:
A ja verím, že ľudia, ktorí počas chodu fóra dospeli, sa aj hanbia za svoje prvé príspevky z roku 2007 :joint:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Jannka » Pia 23.05.2014 21:38

vavrena píše:A ja verím, že ľudia, ktorí počas chodu fóra dospeli, sa aj hanbia za svoje prvé príspevky z roku 2007 :joint:

A niektori by sa mali hanbit aj za tie aktualne ! ...
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 12 z 12 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 23.05.2014 21:44

Klud, idem do kuta :no:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mackie » Sob 24.05.2014 21:01

Jannka píše:
vavrena píše:A ja verím, že ľudia, ktorí počas chodu fóra dospeli, sa aj hanbia za svoje prvé príspevky z roku 2007 :joint:

A niektori by sa mali hanbit aj za tie aktualne ! ...

ved kazdy vidi, kto sa tak velmi tesi z mazania :jazyk:

nie zeby sa doteraz nemazalo, len proste zrusit polku fora, len aby bolo rychlejsie (inac totiz neverim, ze to bude mat nejaky efekt).. menim nazor, nikam nejdem, na toto si proste musim pockat v prvom rade Obrázok a pozdravujem toho ajtaka, ktory toto navrhol ako najlepsie riesenie pre zrychlenie fora (namiesto zoptimalizovania databazy)
hlavne som zvedava na novych moderatorov, "premazanie" nejde len tak, to jeden clovek neda.. ak sa samozrejme nepocita s brute delete starych tem..
edit: uz precitane aj odborne vyjadrenia v inej teme.. tak uz len cakat :no:
gone (421 to go)
<-- mail, FB
Mackie
Multišampión

Poslaťod Lindchen » Ned 25.05.2014 8:28

Môj skromný názor: celé témy na mazanie treba citlivo zvážiť, niekedy sa aj v staručkých témach môže vyskytnúť cenná info, hlavne ak ide o nejaký zriedkavý problém. OT sú mnohé zbytočné, niektoré témy som si čítala dozadu a na 20 stranách pomaly žiadna relevantná info, ale často som sa práve z OT dozvedela pri úplnej inej téme niečo, čo môjmu psovi pomohlo zdravotne alebo inak. Toto bude ťažké posúdiť, čo nechať, čo vyhodiť.

K starým príspevkom. Prečo by sa niekto mal hanbiť za to, ako písal predtým? Však sa každý vyvíjame, budeme tu robiť nejakú pózu, že chovateľmi, veterinármi, ľuďmi "s tými správnymi názormi" sme sa narodili, alebo čo? :pac: Mám na mysli konkrétnych užívateľov, ktorý napr. zmenili názor na množenie, na kliker, na niektoré výcvikové metódy, na stravovanie a nijako ich neodsudzujem a som rada, že sa vyvinuli aj ako ľudia aj ako kynológovia :yes: .
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Uto 27.05.2014 8:38

Nastal nejaký update alebo iba mne sa niečo stalo s mobilnou verziou? Po zrolovaní stránky chýba dole ten panel.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Ďalší

Späť na Oznamy