Switch to full style
Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.
Odoslať odpoveď

Re: Zmena užívateľského mena

Str 14.09.2016 9:40

Ale Illegal je dobre, sice to znie tak chladne, neosobne a bezpohlavne ale ma to punc napatia a rebelie. :hih:

Re: Zmena užívateľského mena

Str 14.09.2016 9:43

Mne sa to páči tiež veľmi, ale je to také na oslovovanie čo ja viem :lol:
nechám to na admina, mne sa to páči o tom pokoj, len to Romi & Bizzy je také ee, keďže psov mám troch a je mi smutné to tak prihodiť len jednému akoby bol niečo viac (i keď no, trošku je) :heh:

Re: Zmena užívateľského mena

Str 14.09.2016 9:50

Ak budes mat nick Illegal Beauty, bude sa to skracovat na Ill odhadujem. Ak si odmyslis vyznam slova Ill tak to znie celkom v pohode. A ked to mas aj na fb, nechal by som si to. Mna tiez skracuju, Cely nick Kulunuru sa chce ludom pisat len vynimocne, skor mi hovoria Kulu alebo po starom klnr :lol:

Re: Zmena užívateľského mena

Str 14.09.2016 9:57

Robím tu okolo toho strašnú omáčku :lol:

ok prosím si to zmeniť! :jop:

No, ja píšem celé mená, ale skôr si to skopírujem, prepisovať niektoré tie komplikované mená som fakt lenivá. Inak ma to aj celkom zaujíma, že podľa čoho vznikla tá prezývka Kulunuru? :jazyk:

Re: Zmena užívateľského mena

Str 14.09.2016 10:13

Povod nicku Kulunuru nie je nijako extra zaujimavy ako sa moze pri pohlade nan zdat. :ha: Ale je pravda ze jeho vznik si zivo pamatam a ako nick ma skutocne bohatu historiu. Nadnesene by som ho dokonca nazval aj mojou internetovou identitou. Nenajdes ma vsak vsade, nepouzivam ho bezhlavo pri kazdej prilezitosti, webe ci fore.


Kedysi davno, ked este na uliciach stali telefonne budky, pokemony boli len v telke a multiplayer PC hry sa hravali v herniach, niekedy v roku 2002 +- sa mi strasne darilo pri hrani hry CounterStrike a jeden nastvany protihrac sa na mna osopil s tym ci som na seba rano uvalil nejake tajne samanske zaklinadlo ze sa mi tak dari. Ja ze ano a vybehlo zo mna ze "kulunuru". :lol: Cela herna do rehotu (aj ked tomu asi nikto nerozumel :ha: ) a tak som si to okamzite zmenil ako nick. Potom sa to niekde stratilo na par rokov ale od roku 2005 - 2006 to uzivam ako stabil nick. :smile:


Akutualne nick Kulunuru preziva burlive obdobie a zatazkavaciu skusku nakolko tu na Dogfore je neustale skusany roznymi remixami v rezii niektorych uzivatelov. :lol: Ale je to mile, nevadi mi to lebo tie remixy su srandovne a priatelsky orientovane. Pripadne ide o preklepy, co je tiez niekedy sranda. :ha:

Re: Zmena užívateľského mena

Str 14.09.2016 10:21

Kulu zaciatok tvojho prispevku mi pripominal sprievodcu v muzeu/na zamku a druhy odstavec vecerne posedenie pri ohni a rozpravanie urban legends :haha:

Re: Zmena užívateľského mena

Str 14.09.2016 10:26

To je ale neplanovany bonus. :aaa: V jednom prispevku navodit dve rozdielne atmosky. Uspech! :ha:

Re: Zmena užívateľského mena

Str 14.09.2016 10:34

No tak toto by mi nikdy nenapadlo, keby mám používať slová čo zo mňa len tak vyleteli ako nejaký nick tak by mi sem asi zakázali aj vstup :lol: :lol:
Ale super, je to také originálne! jo a CS je pecka :jupi:

Re: Zmena užívateľského mena

Str 14.09.2016 10:56

Kulu, ty vies tak pisat :heh:

Re: Zmena užívateľského mena

Str 14.09.2016 11:09

romi neboj, my si pamätáme, ako ťa oslovovať :jazyk: ale ak chceš, môžeš si to trebárs hodiť do podpisu alebo profilu, "volajte ma Romi" alebo tak :D

Sent from my Passport using Tapatalk

Re: Zmena užívateľského mena

Str 14.09.2016 11:17

Shel-chan píše:romi neboj, my si pamätáme, ako ťa oslovovať :jazyk: ale ak chceš, môžeš si to trebárs hodiť do podpisu alebo profilu, "volajte ma Romi" alebo tak :D

Sent from my Passport using Tapatalk



No vidíš, to ma ani trochu nenapadlo. Vravím, ja asi málo premýšľam, zrejme preto mám bulíka :lol: ešte to nemám zmenené tak to nechám ešte tak, potom dopíšem. Ale vďaka za nápad. :jop:

Re: Zmena užívateľského mena

Str 14.09.2016 12:31

ajtak najzvlastnejsie, ked si niekto da ako nick meno svojho psa a potom pri osobnom stretnuti clovek nevie od radosti ako ho oslovit, lebo je to uz vryte do pamate..
neviem, ci a kto pamata Naty (Veronika s boxerkou Naty) - to bola moja prva dilema a aj ked sa nestretavame castejsie ako raz za rok a Naty je uz par rokov za duhovym mostom, stale mam tendenciu oslovit ju Naty :)

Re: Zmena užívateľského mena

Str 14.09.2016 13:52

Mňa mozte kludne Aris, lebo originál Aris je po smrti už 8 rokov. :ua:

Re: Zmena užívateľského mena

Str 14.09.2016 15:33

Ja takmer vzdy dogforackym menom oslovujem :angel:

Re: Zmena užívateľského mena

Str 14.09.2016 20:30

mna aj v beznom zivote volaju Margita :heh: aj ked sa tam nevolam
Odoslať odpoveď