Nový vzhľad fóra

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod vavrena » Pia 06.12.2013 10:51

No, FB zobrazuje zvláštne tie nové príspevky... a práve využívam "rýchlu odpoveď," toto je super! :)
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod Tasha » Pia 06.12.2013 10:51

ja som tiež žiady upgrade nezaznamenala a teraz otvorím a musela som sa presvedciť, či som vážne na dobrej stránke :D ale palec hore. super
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod hruska » Pia 06.12.2013 10:53

Ale k fb tlacidlu na mobile, tym ze sa posuva, celkom mi to vadi, lebo ked si roztiahnen text na celu obrazovku, logo mi ho prekryva.
A na mobile sa mi celkovo blbo robi, kedysi som s tym mala problem, ze mi "preskakovali" pismenka, ale upravilo sa to, po upgrade je to tu zas, nemozem poriadne mazat, ani upravovat, lebo mi kurzor skace kade tade, ale to je skor moj problem, len neviem preco to zas zacalo.
Tesim sa teda na mobilnu appku, snad bude dobra.i
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod sandrejka » Pia 06.12.2013 11:01

Predtým, než bolo fórum odstavené, som písala na FB Dogfóra. To, či sa Vám príspevok zobrazil v novinkách, viete ovplyvniť nastavením na Vašom FB. :smile: FB beriem ako informačný kanál, prostredníctvom ktorého Vás môžem informovať, ak sa niečo s fórom deje.

Rada by som Vám poďakovala za pozitívne ohlasy, ani v najoptimistickejších snoch som ich toľko nečakala. :smile: Myslím, že veľa spravil krásny vavrenin header. :yes: Je jasné, že sa fórum nemôže páčiť každému, každý máme iný vkus a iné estetické cítenie. Z toho, že sa páči toľkým z Vás, mám neskutočne dobrý pocit.
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3269

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod sandrejka » Pia 06.12.2013 11:07

Skúsime to teda nejako vymyslieť s tým FB tlačidlom, nech Vám to nerobí problémy. :smile:
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3269

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod sabe » Pia 06.12.2013 11:23

sandrejka píše:Skúsime to teda nejako vymyslieť s tým FB tlačidlom, nech Vám to nerobí problémy. :smile:


:aaa: :jupi: :poklona:

Inak teraz som si vsimla, ze uz aj posledny prispevok v teme ma "cituj", predtym tam myslim bolo len "odpovedat" alebo take cosi :) :jop: Inak parada :) Vyslovene ma irituje akurat to FB vysuvatko, ostatne je ok :jop: Tie info pod avatarom su v podstate len kozmeticke, podla mna by tam stacilo uplne minimum informacii, ale tak ja mam rada minimalisticky vzhlad :) Inak ale chvalim tie male ikonky pod tym (PM, ICQ, mail a pod) :jop:
Obrázok
sabe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263
Bydlisko: Kysak, SR/Brno, CR/Cambridge, UK

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod hruska » Pia 06.12.2013 11:25

este otazka k obrazkom. Nebude moznost nahravat ako doteraz, pod temou, pojde to zasa len cez images? Lebo nevidim inu moznost.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod sandrejka » Pia 06.12.2013 11:36

Zatiaľ len cez images.dogforum.sk. Ten druhý spôsob bol na predošlé fórum len umelo "prilepený", aj tak nefungoval väčšine. Chcem dať link na images pod písaný príspevok, kým vymyslíme niečo funkčné.
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3269

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod hruska » Pia 06.12.2013 11:40

juj, tak toto mi bude velmi chybat, bolo to jednoznacne pohodlnejsie a rychlejsie ako cez images :ua:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod sabe » Pia 06.12.2013 12:15

Este by bolo fajn zmenit taku tu malu ikonku, favico alebo ako sa vola? Toto co sa zobrazuje v nazve tabu v browseri a pod :)
Obrázok
sabe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263
Bydlisko: Kysak, SR/Brno, CR/Cambridge, UK

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod majaz » Pia 06.12.2013 12:18

Pjekne...chvalim...;-)
majaz
Snoopy
 
Príspevky: 187

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod Margita » Pia 06.12.2013 12:19

oooo to je krasne.,take jesenne :smile: konecne to spolu pekne ladi,za mna :jop:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod Kamahl » Pia 06.12.2013 14:27

Upravil som ten header tak, aby bol klikatelny po celej sirke aj vyske.
FB som posunul nizsie, aby nebolo v ksichte kolie na uzsich monitoroch.
Upravil som FB tak, aby sa zobrazovalo len na monitoroch so sirkou 1280 a vyssou.

Inak k tomu rozliseniu. Naozaj na monitoroch so sirkou nizsou ako 1280 cize 1024 a 800 to nevyzera tak dobre, pretoze psy su useknute (1024) alebo sa nezobrazuju vobec (800). Avsak podla statistik, len cca 10% ludi ma sirku nizsiu ako 1280. Napr ja mam 1440 na 21 palcovom monitore a vyzera to super. Dnes uz tie monitory nie su take drahe, za 100€ sa da vpohode kupit 21" a rozdiel v prehliadani webu je obrovsky.
Kamahl
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod sabe » Pia 06.12.2013 14:35

Kamahl píše:Upravil som ten header tak, aby bol klikatelny po celej sirke aj vyske.
FB som posunul nizsie, aby nebolo v ksichte kolie na uzsich monitoroch.
Upravil som FB tak, aby sa zobrazovalo len na monitoroch so sirkou 1280 a vyssou.


:poklona: :poklona: :aplause:

A ano, monitory nie su az tak drahe, ale ked niekto ide cez mobil/tablet, tak si asi monitor nepripoji... A napriklad ja v praci pouzivam zmensene okno browsera, pretoze mi to tak proste vyhovuje a nemam rada ked je cez celu obrazovku vidiet, ze robim nieco ine nez by som mala :angel: :heh:
Obrázok
sabe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263
Bydlisko: Kysak, SR/Brno, CR/Cambridge, UK

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod Margita » Pia 06.12.2013 14:38

ja patrim k tym 10%,na mojom mini displeji ziadne psy nevidim,len nejaky chlpaty tenky pasik na boku :lol: musim sa uskromnit
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady