Nový vzhľad fóra

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod sabe » Pia 06.12.2013 14:41

Som rozmyslala, ze jaky tenky pasik na boku a uz som tiez nasla tie chlpy :jupi: :heh:

Offtopic: Ostatni tvorcovia roznych webov by sa mohli inspirovat takymto riesenim a pri mensich rozliseniach by mohli schovat vselijake tie vyskakovacie :censored: iny (a to ja inak nenadavam a nepouzivam nadavky, ale toto ma irituje uplne neskutocne)
Obrázok
sabe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263
Bydlisko: Kysak, SR/Brno, CR/Cambridge, UK

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod Haleth » Pia 06.12.2013 14:43

Uf... Tak ja budem zas raz za úplnú bitch :heh: Jeseň milujem, ale na DF budem trpieť :lol: Pre mňa táto kombinácia teda nie je. Plus s modrým OT alebo bielym písmom je to fakt utrpenie.
Na druhej strane to aspoň donúti niektorých užívateľov s estetickým cítením častejšie meniť avatary (prípadne ružové podpisy), takže beriem :lol:
Momentálne comp nemám, na mobile nevidím ani lístie, nieto ešte kóliu alebo nejakú zmienku o headeri. Toto neberte ako výtku, to ja len tak, že je mi smutno, že som ochudobnená. A možno s tým headerom to bude vypadať lepšie, pretože to teraz na mojom mobile nevypadá na upgrade, ale skôr downgrade :lol:
Mimoriadne sa teším na aplikáciu! :jop: Len dúfam, že nebude mať 2O mega ako preblblý FB.

Avšak kvitujem každú zmenu, takže v závere som spokojná s mikulášskym darčekom od Sandrejky a ďakujeme :smile:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod Mackie » Pia 06.12.2013 14:56

oznamovat odstavku fora na uplne inej socialnej sieti nie je standardny postup, info by som cakala tu, nie ze clovek zapne forum a vybehne mu db querry error

mena uzivatelov sa stracaju pod avatarmi, to sa este bude menit, ano? inac kontrast pozadie / pismo neladi velmi na oci
ak sa zmeni farba na zimnu, zmenia sa aj pismo, tlacitka? menit vzhlad kazde 3 mesiace, co ja viem.. radsej nech si kazdy vyberie sam

vidim spravne, ze header tu realne nie je? hocikde kde kliknem mi ukazuje len background
ale aspon sa to dalo vypnut jednym klikom v adblocku
je to ok takto fixne nastavovat pozadie, ze sa kope uzivatelov nezobrazi cele? :nwm:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod weron » Pia 06.12.2013 15:00

este - naco ma kazdy pod foto 2x napisanu "hodnost " ? jeden krat klasika rank a naco este nad tym ?
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod Amy01 » Pia 06.12.2013 15:09

Doma budem bez kólií, škoda :plac: inak už sa nebude zobrazovať dolu kto je v danej téme práve?
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod moschino » Pia 06.12.2013 15:11

Mne sa farba páči, aj vzhľad celkovo :jop: dobrá zmena

Len tie mená pod avatarmi by to fakt chcelo väčšie, nech to hneď padne do oka a nie hľadať (hlavne na mobile)
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod kaciatko2121 » Pia 06.12.2013 16:44

Trosku nezvyk oproti modrej, ale veeeeeeeelmi pekne :jop: :love:
''Jeho srdce bije za dvoch. Najprv za svojho pána a až potom za seba.''
''Dejiny sú naplnené príkladmi o vernosti psov viac, ako o vernosti priateľov.''
kaciatko2121
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 645
Bydlisko: Kosice

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod enrica » Pia 06.12.2013 17:06

Krásny vzhľad fóra :-). Veľmi príjemne pôsobiaci na oči :-). Nedá sa to s tým predchádzajúcim porovnať !
enrica
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 17

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod Cathie » Pia 06.12.2013 17:06

Kamahl píše:Upravil som ten header tak, aby bol klikatelny po celej sirke aj vyske.

:jop: :poklona:

moschino píše:Len tie mená pod avatarmi by to fakt chcelo väčšie, nech to hneď padne do oka a nie hľadať (hlavne na mobile)

suhlas, momentalne spoznavam ludi skor podla avatarov, nez podla mien - hlavne tych klasickych uzivatelov, ktori maju meno hnedou

Mackie píše:mena uzivatelov sa stracaju pod avatarmi, to sa este bude menit, ano? inac kontrast pozadie / pismo neladi velmi na oci
ak sa zmeni farba na zimnu, zmenia sa aj pismo, tlacitka? menit vzhlad kazde 3 mesiace, co ja viem.. radsej nech si kazdy vyberie sam

A prave naopak, mne sa pismo/pozadie zda super, prijemne sa na to pozera - aspon mne.
A 4x do roka zmenit vzhlad mi zas tak strasne nepride.. mne sa naopak napad s vzhladom v suvislosti s aktualnym rocnym obdobim paci - ak sa to ovsem bude stihat. A neskor by som povedala, ze sa skor vytvoria 4 farebne sablony a menit sa bude skor pozadie.
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod sabe » Pia 06.12.2013 17:12

Okolie avataru uz vyzera celkom dobre :) Moj navrh je este zvacsit meno, aby sa dal lahsie identifikovat uzivatel, a rank tam dat kludne len textovo alebo nejaky mensi obrazok nez toto. Takto to puta ovela viac pozornosti nez meno, pricom ale mi pripada logickejsie aby meno bolo vyraznejsie nez rank.
Obrázok
sabe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263
Bydlisko: Kysak, SR/Brno, CR/Cambridge, UK

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod sandrejka » Pia 06.12.2013 17:14

Pribudla možnosť nahrať obrázok ako prílohu, je obmedzená veľkosťou 4MB na jeden príspevok, počet príloh nie je obmedzený. :smile:
Prílohy
priloha.jpg
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3269

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod Mackie » Pia 06.12.2013 17:16

jasne, kazdemu vyhovuje nieco ine, mne sa napr. ten hnedooranzovy text na oranzovohnedom podklade zlieva
mozno ho troska zosvetlit, nech je ten kontrast vyraznejsi..

meno nad avatarom ok, este to zvacsenie, pre nas slepych..
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod Cathie » Pia 06.12.2013 17:21

Mackie píše:jasne, kazdemu vyhovuje nieco ine, mne sa napr. ten hnedooranzovy text na oranzovohnedom podklade zlieva
mozno ho troska zosvetlit, nech je ten kontrast vyraznejsi..

v tomto mozno vela zohrava aj nastavenie monitoru :smile:

meno hore - :jop: .. ale suhlas, stale by mohlo byt este kusok vacsie :lol:

Offtopic: mimochodom - z mojej strany toto absolutne nie je kritika, iba mam pocit, ze viac hlav = viac rozumu a to, co si jeden nevsimne, ze by sa dalo vylepsit, si moze vsimnut niekto dalsi..
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod Kamahl » Pia 06.12.2013 17:24

Odstranili sme polozku Datum registracie z tem a upravili aj umiestnenie ranku, avatara a mena.
Povolili sme moznost pripajania priloh do prispevkov. Ak chcete pridat obrazok alebo iny subor, tak dole pod oknom na pisanie spravy kliknite na Pripojit prilohu. Max velkost 1 suboru su 4MB a max pocet na 1 prispevok je neobmedzeny.
Kamahl
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod sabe » Pia 06.12.2013 17:26

Kamahl píše:Odstranili sme polozku Datum registracie z tem a upravili aj umiestnenie ranku, avatara a mena.
Povolili sme moznost pripajania priloh do prispevkov. Ak chcete pridat obrazok alebo iny subor, tak dole pod oknom na pisanie spravy kliknite na Pripojit prilohu. Max velkost 1 suboru su 4MB a max pocet na 1 prispevok je neobmedzeny.


:jop: citim sa tu ako doma :joint:
Obrázok
sabe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263
Bydlisko: Kysak, SR/Brno, CR/Cambridge, UK

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady