Switch to full style
Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.
Odoslať odpoveď

Nahlasovanie výpadkov

Ned 30.03.2008 21:51

V tejto téme píšte, kedy a aký výpadok ste zaznamenali.
Téma pravidelne premazávaná.

Zopár vysvetliviek kódov:

Chyby na strane servera - 500-ky - stačí "zopár" nahlásení na určitý čas, toto hlásenie sa objaví u všetkých užívateľov:
503 Service Unavailable - The server is overloaded or down for maintenance and due to this was unable to process the client request - server je preťažený alebo "dole", treba chvíľu počkať
Chyby na strane klienta - 400-ky - chyba je niekde na ceste od užívateľa po server - zle zadaná stránka, nepovolený prístup, nepovolená metóda prístupu, vysoký počet požiadaviek na konkrétny súbor, vypnutá konkrétna stránka:
403 Forbidden - Your IP address or the username/password you entered were not correct. Your request was denied as you have no permission to access the data - nepovolený prístup
404 Not Found - The document that has been requested either no longer exists, or has never existed on the server - pozadovaný súbor neexistuje

pre ďalšie info pozrite napr. sem
http://modemhelp.net/httperrors/httperrors.shtml


Chyby databázy - príčina môže byť rôzna, ak uz podobná chyba bola nahlásená teste pred vami, nemusíte ju znova nahlasovať:
všetko co obsahuje hlášku MySQL Error a následne popis

//edit by Mackie

Re: Výpadky

Sob 23.01.2010 22:50

Ono sa to tyka asi skor hostingu nez samotnej stranky dogfora. Skusal som sucasne klikat aj na par inych webov z daneho hostingu (pouzivajucich pravdepodobne MySQL) a rovnako pomale reakcie. A tiez, ked isla jedna stranka OK, isli OK aj ostatne...

Re: Výpadky

Pon 25.01.2010 22:12

no je mi jasné, mám si prečítať príspevky vyššie, viem, je to hostingom. ale mám otázku: vedia o týchto výpadkoch? netreba ich informovať? nedá sa s tým niečo robiť? (možno primitívne otázky, ale žiaľ v týchto veciach sa až tak nevyznám). btw. aj príspevky sa stratili :ach:
leuska, podobne a takisto aj vcera

Re: Nahlasovanie výpadkov

Štv 04.03.2010 22:09

tiež :hmm: :hmm:

Re: Nahlasovanie výpadkov

Uto 27.04.2010 21:11

Doteraz mi dosť dlhú dobu fórum nešlo... Aj viacerým nejde ešte stále.

Re: Nahlasovanie výpadkov

Str 28.04.2010 8:19

Mne včera tiez nešlo tak som to zabalila. :hmm:

Re: Nahlasovanie výpadkov

Str 28.04.2010 8:22

vypadok bol od 19:39 do 20:49, lokalne mohol byt dlhsie, priciny musi zistit Admin

Re: Nahlasovanie výpadkov

Str 28.04.2010 8:24

Veru bol ani o 00,00 mi nešlo pripojiť :ua:

Re: Nahlasovanie výpadkov

Str 28.04.2010 14:59

Čo som sledoval tak vypadlo viac stránok takže chyba bola asi na strane prevádzkovateľa

Re: Nahlasovanie výpadkov

Str 28.04.2010 20:34

nejake info od hostingu na FB:
http://www.facebook.com/WebSupport.sk

vypadok 20. 4.
WebSupport.sk vcerajsi vypadok, bol sposobeny skratom elektriny v racku. V tomto pripade je tazke to niekomu klast za vinu, dufame, ze vam to nesposobilo velke problemy a velmi sa vsetkym za to ospravedlnujeme.

vypadok 27. 4.
WebSupport.sk je to UP. zasa vyskratoval jeden cely rack. pravdepodobne velky odber energie. zatial sa stopne nejaky ten nepodstatny server. a pravdepodobne budeme riesit dalsi rack, kde sa to rozdeli. uz by sa tento typ vypadku nemal opakovat.

momentalne ma opat vypadky viacero zakaznikov

Re: Nahlasovanie výpadkov

Ned 16.05.2010 21:47

odkaz na facebooku:

sme dole, problem v housingu, admini su na vyjazde. Vyzera to na problem s elektrinou, avsak iny ako predtym. Pravdepodobne suvisi s burkou a globalnymi vypadkami elektriny v BA. Budeme informovat, ospravedlnujeme sa za neprijemnosti.

Re: Nahlasovanie výpadkov

Pon 17.05.2010 9:44

je možné,že to vymazalo aj nejaké príspevky?

Re: Nahlasovanie výpadkov

Pon 17.05.2010 13:09

nemalo by byť, sice crashla jedna tabuľka ale bola opravená.

Re: Nahlasovanie výpadkov

Pon 17.05.2010 13:16

lebo chýba mi jedna téma,ktorú som nedávno založila a nemôžem ju nájsť :nwm:
presnejšie -novomestský dogtrekking 2010

Re: Nahlasovanie výpadkov

Pon 17.05.2010 14:25

prispevky sa daju najst tu, ale tema je prec :nwm:
search.php?st=0&sk=t&sd=d&keywords=novomestsk%C3%BD&start=15

z linkov sa neda odkliknut ani forum Pozvanky
Odoslať odpoveď