Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Hodnosti (ranky) na Dogfóre

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Hodnosti (ranky) na Dogfóre

Poslaťod Lindchen » Uto 19.07.2016 13:11

Navyše baby majú priamo kynologické VŠ vzdelanie a vlastný čvičák...
klik -->> OBEDIENCE BA - semináre, intenzívky a tréningy
you're not allowed to access this file
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod wer » Uto 19.07.2016 13:15

ja by som bola hlavne rada, ked by som uz mala mat ten rank, nech ho nemam sama... :ha: a opat chcem pripomenut, ze je to najma rank DOGFORA. nas interny. takze ti, co radia aktivne, a dajme tomu, dobre, by ho mali mat.
inak mi teda bohate staci multisampion. :haha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Barbor » Uto 19.07.2016 13:23

Ale zase sa dostávame k tomu, že tu ide o to, kto aktívne radí a komunikuje vo výcvikových témach. Ja v tých témach Vikik proste nevidím :nwm: to je to isté ako Kitamkami, chce rank veterinár lebo má diplom, ale príspevky žiadne. Aj Kitamkami má školu a pracuje na veterine ale tu na df veterinára dostala až po tom čo sa prezentovala.
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Uto 19.07.2016 13:25

Baby toto je stále dokola :ua: .
Nespravíme nejaké hlasovanie? Ako mne je jedno, len asi aj pre Barbor je to nie moc dobrá pozícia, možno by anketa pomohla (?) :nwm: :nwm:
klik -->> OBEDIENCE BA - semináre, intenzívky a tréningy
you're not allowed to access this file
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Barbor » Uto 19.07.2016 13:26

Lindchen :yes: ja som celkom nerada v tejto pozicií, a riadim sa hlavne vami. Normalne si urobíme demokratické voľby a hotovo :heh:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Uto 19.07.2016 13:40

shel to ma brat ako kompliment.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Uto 19.07.2016 14:24

Ja by som nechcela rank výcvikár ani "zadarmo". Na čo? Aby ma furt buzerovali? :heh: A áno, neprispievam do tém o výcviku a to z toho dôvodu, že keď som tam pár krát prispela, tak som tam bola za najväčšieho debila, lebo mám iné názory. Moje poznatky radšej využijem na cvičáku. :no:
Inak áno, wer a elis, (Puk-a nesledujem, takže neviem). Ale potom poprosím aj Shel priradiť. Kto ju pozná, tak vie. :jazyk:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Darcia » Uto 19.07.2016 14:29

Ja si myslim ze aspon na zaciatok z toho ako tu citam nik nemal problem s wer, elis a pukom a na nich sa vsetci zhodli takze podla mna to je kde treba zacat nech je aspon nejaky zaklad ak sa to ide riesit. Tato trojica zjavne ziadneho uzivatela kto sa vyjadril neurazi a ludia sa zhodli ze si to zasluzia. A nasledne sa da riesit co dalej, kto dalsi, co by mali splnat. Za mna by urcite mali splnat aj tu prakticku cast, venovat sa aj v reali druhym aspon cca pravidelne.
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Uto 19.07.2016 15:00

Jj, ti co maju uz dlhe roky skusenosti a na vyssej urovni. Nemyslim si, ze kazdy, kto ma cvicak a uci majitelov inych psov sadi a ku mne je aj vycvikar. Taky cvicak mame aj kusok od nas a clovek co tam uci teda vycvikar rozhodne nie je :heh:

Edit: vycvikar by mal mat nejaku dobu praxe vo vycviku, vediet poradit a nieco dokazat, mat za sebou nejaky vysledok vo vycviku, co hovori o tom, ze ten clovek naozaj vycvikar je, nie len ze sa nanho hra. Bud so svojim psom alebo so psami svojich zverencov. A aktivne sa vycviku psov aj venovat. Nie niekto, kto robil vycvikara pred 15 rokmi, dodnes pozna len tie zastarale metody a sice uz necvici nokoho a nic, len teoreticky omielala toto stare dookola, nemal by mat teraz "do smrti" titul vycvikara. Podla mna :angel:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Uto 19.07.2016 16:30

podľa mňa tam je veľký rozdiel medzi vycvikarom a veterinarom. veterinár by podľa mňa malo byť proste označenie veterinára. výcvikár... asi presne opačne, skôr ten, čo radí na fóre a má nejaké vlastné výsledky a trebárs sa aktívne vzdeláva, než niekto, kto má proste cvičák a nikto nevie, na akej úrovni...
ale zasa sa dostaneme aj k tomu, že asi by trebalo všímať nie len športovku, ale aj agi, ob, dd, poľovné psy, či trebárs zachranarinu...

Viki ja viem že ten rank nechceš, ale nedalo mi :heh: a ja sa zas necítim, že si v tomto momente taký rank zaslúžim, a asi by som to neprežila, keby sa kvôli mne niekto hádal

barbor urob demokratické voľby a hotovo. možno aj posli užívateľom SS, že ak sa chcú vyjadriť, tak do toho a toho dátumu na tom a tom linku :nwm:

Sent from my Passport using Tapatalk
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Buchťa » Uto 19.07.2016 18:07

A na Tchora jste zapomněli? On neradil? Nikdy nic nedokázal? Ani Raky nikdy neradil? A také nikdy nic nedokázal? A Bad nic s hovíkem nedokázala (toto plemeno bylo nazváno exotickým)? A její rady jsou bludy?

A je fakt, že by se měli vyjádřit ti, jichž se to týká = jestli vúbec mají zájem o tento post = rank.

Offtopic: A zamýšlel se někdo nad tím, proč již méně radí?

A mimo jiné - DF není uzavřená tajná skupina = je to veřejné online psí fórum, které múže navštívit kdokoliv, kdykoliv, ze kterékoliv části matičky Země (a nemusí být ani členem). A mám pocit, že na to se zapomíná :ua:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Uto 19.07.2016 18:12

No po tejto debate by som sa aj divila keby záujem mali :heh:
Tchor vycvikar je už, takže nezabudlo :)
A ak demokracia, tak odporúčam možnosť vyjadriť len áno a nie námietky - dobré rady sa spoznajú tak, že ľuďom pomáhajú, a títo ľudia nech sa teda vyjadria kto im pomohol

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Buchťa » Uto 19.07.2016 18:27

Elfinko, to máš jakou představu o těch volbách a nebo spíše - kdo komu kdy poradil?
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 19.07.2016 18:32

Ja by spm navrhla vsetky zrusit. Su zbytocne hadky. Nech zostanu moderatori a staci. Admin jasne.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Buchťa » Uto 19.07.2016 18:41

To je také varianta.
I když veta bych nechala.
A nejsou to hádky, jen diskuze - výměna názorú.
A asi je fakt předčasná, když se ani neví, jestli dotyční členové vúbec mají zájem o tento rank.
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy