Kauza Exor

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Kauza Exor

Poslaťod elfinka » Pia 14.06.2019 7:05

Kedze fakt nema zmysel spamovat temu granuli, navyse by ju niekto mal casom precistit, ale vysvetlenie k zruseniu Exorovho moderovania si zasluzia aj ostatni, tak sem.

Bude to vyzerat ze som voci nemu zaujata - ano, momentalne som, a to odkedy zneuzil svoje moderatorske prava. A pomozem si citatmi z jeho prispevkov, kedze dokonale vystihuju, preco je nebezpecne aby dalej moderoval.

Exor píše:je mi na grc, ako to prevraciate. Ja som sem ľudí nevolal. Bol som upozornený, že debata sa tu otvorila a bola to práve jedna z báb, ktorá si tu založila nový nick. Napísal som niečo v duchu, že kto je tu registrovaný a chce pokračovať, môže tu. Ale nikomu som nehovoril, aby sa registroval, prípadne ma bránil. Mnohých tých ľudí, čo sa vyjadrovali na mojom profile ani nepoznám. Ten príspevok mal 70 zdieľaní a cez 280 likov. Takže to chápete trochu zle.

Exor2.png
Exor2.png (21.4 KiB) Zobrazené 2218 krát

Casy prispevkov si mozete skontrolovat sami :no:

Vsetky prispevky svojich podporovatelov do diskusie schvalil on sam - ano, aj ten ktory nemal za ucel nic ine nez nadavat pukovi. Cim on osobne nastavil ton diskusie a moderovaci level.

Po tomto som upozornila adminku na zneuzitie prav a napisala ostatnym moderatorom (v teme ktoru Exor mohol vidiet), vacsina sa nevyjadrila a jedna napisala ze jej to tiez smrdi ak to je jedina moderatorska aktivita po dlhej necinnosti. Dufali sme teda, ze sa Exor chyti za nos a dalej prava zneuzivat nebude.

Exor píše:Ja som práveže celý čas dúfal, že zareaguje iný moderátor, keďže diskusiu sledoval a zapojil sa do nej. Keby som zmazal už predtým, bol by som aj obvinený už predtým zo zaujatosti, čo sa aj stalo. Avšak nikto iný nezasahoval a vidíš, Puk sám priznáva, že to prehnal. Ano prehnal. Keby to bolo v inej téme, nič sa nestane. Ale objektivita vo vlastnej téme sa dokázať nedá. Môj názor je, že mal zasiahnuť niekto iný. A v čase, keď som nemohol reagovať a brániť sa, som to skrátka zmazal.

A preto neoslovil ziadneho ineho moderatora aby to premazal, nepresunul ho napriklad do kosa, aby sa o nom dalo bavit, ale rovno ho zmazal. A spravil to ledva 10 minut potom co ho Puk napisal, takze ani necakal na to kym to zmoderuje niekto iny.
exor3.PNG
exor3.PNG (10.62 KiB) Zobrazené 2218 krát

Exor4.PNG
Exor4.PNG (4.9 KiB) Zobrazené 2136 krát

No a na zaver uz len cely vypis logov exorovych moderatorskych akcii za posledne 3 roky
Exor5.PNG
Exor5.PNG (27.3 KiB) Zobrazené 2136 krát
Naposledy upravil elfinka dňa Pia 14.06.2019 14:40, celkovo upravené 1
Dôvod: schovana IP
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: Kauza Exor

Poslaťod pigie » Pia 14.06.2019 7:10

Smiesne... Fakt smiesne a ubohe zaroven...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Pia 14.06.2019 7:22

si porad myslim, ze to do te jeho granulove temy teda patri :lol:
hezky to vypovida zejmena o tom exorove oblibenem sloganu "vsichni vam o svych granulich lzou, ale me muzete jedinemu verit, ze rikam jen a jen pravdu " :haha:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nisus » Pia 14.06.2019 14:34

Tak mne prave odstrelilo dekel do stratosfery :haha:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod hriva » Pia 14.06.2019 14:50

No to je grc... normálne som sa sem musela kvôli tomu prihlásiť.
Chcela som tie granule na skúšku kúpiť ale už len z princípu nemám záujem
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod defender110 » Pia 18.10.2019 17:34

uz zablokoval vo svojej skupine aj mna :D dovolil som si tam hodit odkaz na toto vlakno, aby bolo vidno aky je nezaujaty a objektivny :)))) + prisli sme na to, kde je jeho produkt vyrobeny a trebalo zahladit stopy :)))))
defender110
Okoloidúci

Poslaťod Puk » Ned 03.11.2019 7:28

Mňa osobne už pán Michalička nezaujíma, pre mňa je charakterový úbožiak, takže jeho chovanie nemienim komentovať. Ale rád by som upriamil pozornosť na výrobcu "jeho" značky a hlavne hygienu a zdravotnú nezávadnosť výroby nielen tohto krmiva na Východe SK (je tu vyrábaná aj iná pomerne známa značka na našom trhu - nebavím sa teraz o skvostoch z dielne Bioferu... :yes:) . Skúste sa tam ísť pozrieť, ak sa tam vôbec dostanete... :smile: Veterinárna správa preukazuje v tomto prípade úžasnú ľahostajnosť a nevšímavosť, na druhej strane je byrokraticky veľmi prísna v iných prípadoch. A týka sa to aj obchodnej inšpekcie, ktorá napríklad bazíruje na veľkosti EAN kódu výrobcu mimo SK, ale v EU... Normálne sa človeku núka otázka, či to nie je zámer... PS. V jurisdikcii totiž nesie veľkú časť zodpovednosti práve výrobca...
Puk
Big Dog

Poslaťod kellee » Ned 03.11.2019 17:25

a ine fabriky? zahranicne? su na tom lepsie?
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Späť na Oznamy